Poprzedni artykuł: Wielkanoc z Batidą Następny artykuł: Wielkanoc w wersji light. Przepisy na tradycyjne dania, od których nie...

Konkurs! Wygraj nowoczesny dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper i 34-stronicową Encyklopedię Urody!

Nowości kulinarne, , tagi: konkurs, Aquaphor, Aquaphor Jasper, dzbanek filtrujący
Marzysz o pięknej, promiennej skórze? Chcesz wzmocnić swoje włosy i paznokcie? Poznaj szereg korzyści, jakie wiążą się z piciem krystalicznie czystej wody! Weź udział w konkursie – wygraj 1 z 10 dzbanków filtrujących Aquaphor Jasper z serii limitowanej, który trafi do Ciebie w duecie z wyjątkową książką, po brzegi wypełnioną poradami urodowymi.

KONKURS!

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę!

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Podziel się z nami swoimi sposobami na dobry nastrój na wiosnę. Uzasadnij, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper oraz 34-stronicową Encyklopedię Urody, w której znajdziesz sprawdzone przepisy na domowe maski, odżywki i peelingi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

10 x dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper + Encyklopedia Urody

Co wyróżnia dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper?

Dzbanek wyposażony jest w elektroniczny licznik zużycia wody, który zlicza czas i ilość przefiltrowanej wody. Jest to bardzo przydatna funkcja pozwalająca w pełni wykorzystać żywotność wkładu oraz wymieniać go tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne.

Pokrywka dzbanka posiada wbudowany wygodny system otwierania „FLIP-TOP”, który umożliwia napełnianie dzbanka wodą bez zdejmowania jego górnej części. Aquaphor Jasper jest bardzo prosty w obsłudze, idealnie dopasowuje się do ludzkiej dłoni, przez co korzystanie z niego jest jeszcze bardziej wygodne.

W dzbanku Aquaphor Jasper znajduje się wkład magnezowy B100-25 MAXFOR Mg 2+, który skutecznie zmiękcza wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia, a jednocześnie wzbogaca ją w niezbędny do prawidłowej pracy serca i układu nerwowego magnez. Zastosowanie w dzbanku opatentowanego przez Aquaphor włókna Aqualen pozwala usunąć z wody chlor, pestycydy, żelazo, metale ciężkie i inne zanieczyszczenia, niwelując tym samym nieprzyjemny posmak i zapach wody.

Lista nagrodzonych:

1. Karolina M., Chrostkowo

2. Ewelina R., Wieliczka

3. Andżelika B., Głogów

4. Żaneta K., Łódź

5. Wioleta M., Szczerbice

6. Karolina L., Gryfice

7. Dominika M., Kraków

8. Katarzyna S., Wrocław

9. Natalia F., Nowy Dwór Mazowiecki

10. Anna S., Kraków

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje