Poprzedni artykuł: Pięknie zapakowane dodatki do prezentu Następny artykuł: 6 słodkości na świąteczny stół

Wyniki konkursu Philips: sprawdź, czy wygrałaś filiżanki Villeroy&Boch!

Nowości kulinarne, , tagi: Philips, ekspres do kawy, konkursy
Uwielbiasz aromatyczną kawę o poranku? Poznaj Ekspres Philips 4000 One Touch Milk Carafe HD8847/09! Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 5 kompletów filiżanek Villeroy&Boch!
philips ekspres

Philips, czerpiąc ze swojego długoletniego doświadczenia na rynku kawy oraz z 30-letniego doświadczenia marki Saeco - twórcy pierwszych automatycznych ekspresów do kawy, wchodzi na rynek automatycznych ekspresów ciśnieniowych. Marka prezentuje innowacyjną maszynę - ekspres Philips 4000 One Touch Milk Carafe, która dzięki Przełącznikowi kawy jest w stanie przygotować zarówno espresso, jak i kawę o smaku kawy przelewowej.

KONKURS

Wygraj komplet filiżanek Villeroy&Boch!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak działa przełącznik kawy w ekspresie Philips 4000 One Touch Milk Carafe?

2. Dodatkowo napisz, dlaczego to Ty powinnaś wygrać nagrodę.

3. Wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie, zapoznaj się z regulaminem.

Nagrody

5 x komplet filiżanek Villeroy&Boch (2 filiżanki, wartość każdego zestawu to 232 zł)

filiżanka

Innowacja w parzeniu kawy

Dobrze znana marka produktów do użytku domowego Philips, która już w 1965 roku wprowadziła na rynek pierwszy ekspres przelewowy, z sukcesem wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie parzenia kawy. Obecnie Philips kontynuuje swoje podejście także dzięki 30-letniej historii marki Saeco uważanej za ekspertów w tworzeniu zaawansowanych technologicznie ekspresów ciśnieniowych. Właśnie dlatego ekspresom Philips zostały udostępnione innowacyjne rozwiązania znane z maszyn Saeco, takie jak wyjmowany blok zaparzający czy w 100% ceramiczne młynki do mielenia ziarna.

philips ekspres

Philips wprowadza na rynek w pełni automatyczne ekspresy Serii: 2000, 3000, 3100 i 4000. Najważniejszą innowacją są ekspresy serii 4000, w tym Philips 4000 One Touch Milk Carafe HD8847/09 - pierwsza na rynku maszyna, która może zaparzyć zarówno espresso, jak i kawę przelewową. Wszystko dzięki opatentowanej technologii Przełącznika kawy, która pozwala zamienić espresso w klasyczną kawę dla tych, którzy lubią smak kawy przelewowej. Wystarczy jedynie przesunąć dźwignię urządzenia, która dostosowuje odpowiednie ciśnienie podczas zaparzania dla uzyskania różnych efektów: wysokie ciśnienie, pozwala na zaparzenie espresso, a niskie, ok. 2 barów daje smak kawy przelewowej

Dodatkowo zaawansowane i całkowicie ceramiczne młynki - element głównej technologii czerpiącej z dziedzictwa włoskiej marki Saeco - sprawiają, że model Philips 4000 precyzyjnie mieli ziarna kawy, aby wydobyć z nich pełnię smaku oraz głębię niepowtarzalnego aromatu. Maszyna jest też łatwa w obsłudze i konserwacji - ekspres wyposażono m.in. w wyjmowany blok zaparzający, który jest łatwo dostępny z boku urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Philips.

Lista laureatów

Justyna G., Częstochowa
Paulina S., Czeladź
Maja K., Warszawa
Magdalena S., Kraków
Nina M., Warszawa

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje