Poprzedni artykuł: Zrób coś dla siebie jesienią! Następny artykuł: Najlepsze przepisy na świąteczne pierniczki

Konkurs Philips Saeco: wyniki!

Nowości kulinarne, , tagi: kawa, ekspres do kawy, Philips, konkurs
Nie wyobrażasz sobie życia bez kawy? Poznaj wyjątkowy ekspres Saeco Incanto One Touch Milk Carafe HD8917/09! Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś!
ekspres saeco

KONKURS

Wygraj zestaw szklanek Saeco!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Ile filiżanek kawy można zaparzyć w ekspresie Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco bez konieczności usuwania kamienia?

2. Dodatkowo opisz swój rytuał picia kawy.

3. Wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie, zapoznaj się z regulaminem.

Nagrody

5 x zestaw szklanek Saeco (wartość jednego zestawu to 200 zł)

szklanki saeco

Perfekcyjne wzornictwo i perfekcyjna kawa

Świat kawy to nie tylko popularne espresso, cappuccino czy latte. Wachlarz kawowych napojów jest niezwykle szeroki, a dobierając odpowiednie dodatki można przygotować kawę i deser w jednym. Pomoże Ci w tym wyjątkowy ekspres Saeco Incanto One Touch Milk Carafe!

Urzekający Incanto One Touch Milk Carafe jest wyrazem przyświecającego marce Saeco dążenia do doskonałości. Ten prosty w obsłudze i wypełniony opatentowanymi innowacjami ekspres pozwala rozkoszować się szeroką gamą rodzajów kawy – od espresso przez cappuccino po latte macchiato – przygotowywanych przez naciśnięcie jednego przycisku. Na wyszukane wzornictwo ekspresu Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco składa się charakterystyczna obudowa ze stali szlachetnej połączona z eleganckimi metalowymi detalami.

ekspres saeco

Maksimum smaku i satysfakcji

Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco zapewnia doskonały aromat dzięki opatentowanemu młynkowi, wykonanemu w całości z materiałów ceramicznych, który wydobywa maksimum smaku i zapewnia długotrwałe i jednolite działanie. Moc kawy można ponadto dostosować do własnych upodobań, wybierając spośród pięciu ustawień mielenia - od najdrobniejszego po najgrubsze - co pozwala uzyskać kawę mocniejszą lub łagodniejszą w smaku.

Sprytna konstrukcja ekspresu Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco pozwala przygotować cały wachlarz spersonalizowanych napojów – od espresso przez cappuccino po latte macchiato – w idealnej temperaturze i za dotknięciem zaledwie jednego przycisku. Dzięki innowacyjnemu, dwukomorowemu dzbankowi na mleko, ten nowy ekspres do kawy wytwarza wspaniałą, aksamitną piankę, która ostrożnie wlana do filiżanki zachwyci każdego amatora cappuccino.

Sprytna i łatwa w użyciu funkcja Memo zapamiętuje indywidualne ustawienia dotyczące proporcji każdego z zapisanych napojów. Moc i temperaturę kawy można spersonalizować stosownie do własnych preferencji przy pomocy intuicyjnego wyświetlacza, a moduł parzenia daje się w całości wyjąć, by ułatwić regularne czyszczenie.

Gwarancja 5000 filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia*

Ekspres Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco nie tylko parzy boską kawę, lecz również jest przepustką do świata, w którym miłośnicy kawy nie muszą się martwić usuwaniem kamienia. Jak wiadomo, regularne usuwanie kamienia wydłuża czas użytkowania ekspresu i poprawia smak kawy, jednak jest to czynność wyjątkowo czasochłonna i niekiedy również dość skomplikowana.  Ten w pełni automatyczny ekspres do kawy wyposażony jest w nowość: opatentowany filtr AquaClean, który minimalizuje odkładanie się kamienia i jeszcze bardziej oczyszcza wodę trafiającą do ekspresu.

Innowacyjny filtr łatwo, jednym ruchem instaluje się w pojemniku na wodę. Usprawnia on proces filtrowania dzięki dwóm rozwiązaniom: wykorzystaniu technologii wymiany jonowej i porowatego mikro filtra, który wychwytuje cząsteczki pyłu. Ponadto, opatentowana trasa przepływu zapewniająca dokładniejsze oczyszczanie wody przekłada się na autentyczny smak kawy i poprawia jakość przygotowywanego napoju.

Filtr AquaClean jest kolejnym przykładem wagi, jaką marka Saeco przykłada do zaawansowanych technologii oraz jej determinacji w doskonaleniu absolutnie każdego aspektu w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Regularne wymienianie filtra oznacza, że można będzie przygotować 5000 filiżanek kawy* bez konieczności usuwania kamienia.  

 * Przy założeniu, że pojemność filiżanek wynosi 100 ml i przy ośmiu wymianach filtra, jak sugeruje urządzenie.

saeco logo

Przy odrobinie fantazji można odkryć  wiele kawowych smakowitości, które są świetną alternatywą dla tradycyjnej małej czarnej – poznaj wyjątkowe przepisy i odkrywaj wyjątkowe smaki z pomocą ekspresu Incanto One Touch Milk Carafe!

Caffe Mocha

mocha

Do przygotowanie Caffe Mocha będą potrzebne: syrop czekoladowy, kawa i mleko.

Na początku dodaj 3 łyżeczki syropu czekoladowego, następnie umieść szklankę pod wleką ekspresu i dodaj jedną porcję espresso oraz 100 ml spienionego mleka. Na koniec wykonaj na spienionym mleku wzór z syropu czekoladowego, który jeszcze wzmocni estetyczne i smakowe doznania.

Green surprise

green surprise

Tym razem potrzebne będą: kawa, 2-3 łyżeczki rozdrobnionego lodu i syrop miętowy. Sam przepis jest niezwykle prosty, a efekt zachwycający. Najpierw należy umieścić w szklance lód, a następnie dodać 20 ml syropu miętowego, by uzupełnić napój jedną porcją aromatycznego espresso. Dzięki wygodnemu mechanizmowi regulacji wysokości wylewki ekspres Moltio umożliwia korzystanie z filiżanek i szklanek o dowolnych rozmiarach i kształtach i zapobiega rozpryskiwaniu się napoju, więc napój zawsze będzie prezentował się apetycznie.

Caramel Macchiato

caramel macchiato

Do przygotowania karmelowego macchiato potrzebne będą: mleko, syrop waniliowy, kawa i karmel, który też może być w formie syropu.

W zależności od upodobań w pierwszym kroku wlej około 3 łyżeczek syropu waniliowego, a następnie dodaj 100 ml spienionego w ekspresie mleka i dwie porcje espresso. Na koniec jak zawsze ważne jest dekoracyjne wykończenie - tu przyda się np. elegancka kratka z karmelu na wierzchu mleka.

Lista laureatów

Magdalena P., Lublin
Anna K., Szczodre
Paulina K., Morawica
Ewa G., Zgierz
Ewelina Z., Warszawa

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje