Poprzedni artykuł: Na chwile słodkiej beztroski… od ponad 60 lat zaprasza Pszczółka Następny artykuł: Wygraj nowoczesny dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper!

Konkurs: Zdobądź wyjątkowy dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper i 34-stronicową Encyklopedię Urody!

Nowości kulinarne, , tagi: konkurs, Aquaphor, Aquaphor Jasper, dzbanek filtrujący
Jeżeli cenisz sobie zdrowy tryb życia, z pewnością wiesz, jak wiele korzyści wiąże się z piciem krystalicznie czystej wody. Wymień trzy powody, dla których warto pić filtrowaną wodę i wygraj 1 z 10 dzbanków Aquaphor Jasper oraz 34-stronicową Encyklopedię Urody, w której znajdziesz m.in. sprawdzone przepisy na kosmetyki domowej roboty.

KONKURS

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Dlaczego warto pić filtrowaną wodę? Wymień trzy powody.

Nagrodzimy najbardziej merytoryczne odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

10 x dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper + Encyklopedia Urody

Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper – w trosce o Twoje zdrowie i urodę

Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper wyposażono w elektroniczny licznik zużycia wody, który zlicza czas i ilość przefiltrowanej wody. Jest to bardzo przydatna funkcja, która pozwala w pełni wykorzystać żywotność wkładu i wymieniać go tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne.

W pokrywkę wbudowano system otwierania „FLIP-TOP”, dzięki któremu możliwe jest napełnianie dzbanka bez zdejmowania jego górnej części. Aquaphor Jasper jest bardzo prosty w obsłudze i idealnie dopasowuje się do ludzkiej dłoni, przez co korzystanie z niego jest jeszcze bardziej wygodne.

W dzbanku Aquaphor Jasper znajduje się wkład magnezowy B100-25 MAXFOR Mg 2+, który skutecznie zmiękcza wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia, a jednocześnie wzbogaca ją w niezbędny do prawidłowej pracy serca i układu nerwowego magnez. B100-25 MAXFOR Mg 2+ zawiera włókno Aqualen, które usuwa z wody m.in. chlor, pestycydy, żelazo i metale ciężkie, niwelując tym samym nieprzyjemny posmak i zapach wody.

 

Weź udział w konkursie!

Lista laureatów

1. Agata Sz., Lublin 

2. Justyna G., Częstochowa

3. Ewa S., Ornontowice

4. Katarzyna K., Olkusz

5. Justyna S., Broszków, Kotuń

6. Klaudia M., Starachowice

7. Michalina Ż., Busko-Zdrój

8. Ewa G., Wrocław

9. Karolina J., Nowa Sól

10. Marcin J., Terespol

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje