Poprzedni artykuł: Odkryj wyjątkowy moment MÖVENPICK Następny artykuł: Zupy homemade - w 100% naturalne gotowe zupy

Lodówka Samsung z technologią No Frost

Lodówka, w której żywność bardzo długo zachowuje świeżość. Strefa CoolSelect umożliwia wybór optymalnej temperatury do przechowywania różnych produktów.
lodówka samsung

W lodówce RB31FDRNDSA żywność wyjątkowo długo zachowuje świeżość. Na każdym poziomie półek znajdują się otwory, ułatwiające rozprowadzanie chłodnego powietrza po całym urządzeniu. Zapobiega to ocieplaniu wnętrza chłodziarki, które jest powodowane przez częste otwieranie drzwiczek lodówki. System MultiFlow pilnuje, aby w chłodziarce zawsze panowała odpowiednia temperatura.

Nie trzeba się też martwić, że na jedzeniu przechowywanym w zamrażalniku osadzi się szron, zapobiegnie temu technologia No Frost, dzięki której lodówki Samsung nie wymagają rozmrażania.

Lodówka wyposażona jest w wysuwaną półkę Easy Slide, która ułatwia dostęp do produktów położonych głębiej. W zamrażarce znajdziemy również wygodną szufladę, którą można całkowicie wysunąć. Do tych udogodnień dochodzi jeszcze możliwość dowolnego mocowania balkoników na drzwiach. Głębsza niż w innych lodówkach jest duża półka na napoje, zmieszczą się tam dwa rzędy butelek. Jest też uchwyt na puszki, który zapobiega ich turlaniu się. A do tego kompresor Samsunga jest objęty aż dziesięcioletnią gwarancją! Lodówka ma dystrybutor wody i zewnętrzny niebieski wyświetlacz LED.

Lodówka Samsung RB31FDRNDSA cena - 3029 zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 14:58

Zobacz także

Nasze propozycje