Poprzedni artykuł: DIY! Przepis na domową chałwę Następny artykuł: Przepis na kokosowe ciasto kremowe Miss Kay

Miód sosnowo-eukaliptusowy Lune de Miel

Na rynku pojawił się nowy miód z rodziny Lune de Miel – miód sosnowo-eukaliptusowy. Miód ten produkowany jest przede wszystkim w krajach alpejskich, szczególnie w Szwajcarii i we Francji. Jak smakuje?

lune del miel miód

Miód sosnowo-eukaliptusowy Lune de Miel to swoisty rarytas wśród miodów, który ma lekko korzenny, ziołowy smak i intensywny aromat. Miód doskonale komponuje się z herbatą, porannym pieczywem, a także z wypiekami własnej roboty. Jest doskonałą propozycją do macerowania mięsa, ryb ale również orzechów i płatków z których możemy zrobić domowe crunchy. Doskonale smakuje także z rozgrzewającymi napojami, np. grzanym piwem.

Niezwykłą zaletą miodów marki Lune de Miel są praktyczne, nietłukące się opakowania o przezroczystych ściankach, zdradzających barwę specjału. Lune de Miel wyposażone są w specjalny dozownik „niekapek”, dzięki któremu nakrętka pozostaje zawsze czysta, a konsument ma możliwość dokładnego odmierzenia słodkiego przysmaku.

Charakterystyczne opakowanie miodów przypominające prawdziwy ul dla pszczół, na pewno zachęci także dzieci do częstszego spożywania miodu.

Cena: ok. 16,70zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 12:37

Zobacz także

Nasze propozycje