Poprzedni artykuł: Helio Gold: suszone cząstki mango i ananasa Następny artykuł: Kwaśne żelki JOJO iLike Sour od Nestlé

Miód z kwiatu pomarańczy Lune de Miel

Marka Lune de Miel na chłodne, jesienne wieczory proponuje nowość: naturalny miód z kwiatu pomarańczy o niespotykanym smaku i zapachu. Miód idealnie nadaje się do herbaty, deserów, mleka i napojów rozgrzewających, a wygodne opakowanie dodatkowo zachęca do sięgnięcia po ten słodki przysmak.

miód

Marka Lune de Miel to naturalne miody o bogatych smakach, aromatach i właściwościach leczniczych. Na rynku pojawił się właśnie nowy miód z kwiatu pomarańczy. Ma jasnoherbacianą barwę, zapach pomarańczy i łagodny smak. Działa lekko uspokajająco, ułatwia zasypianie.

Ze względu na swój słodki smak idealnie komponuje się z deserami, herbatą i mlekiem. Świetnie smakuje także z rozgrzewającymi napojami, np. grzanym piwem czy cynamonową herbatą.

Miód dostępny jest w poręcznej butelce o gramaturze 250 gram. Delikatne żłobienia na przezroczystym opakowaniu przypominają kształtem ule, a dodatkową ozdobę stanowią słoneczne kolory etykiet z wizerunkiem kwiatów pomarańczy i pszczelarza doglądającego pasieki.

Niezwykłą zaletą miodów są praktyczne, nietłukące się opakowania o przezroczystych ściankach, zdradzających barwę specjału. Lune de Miel wyposażone są w specjalny dozownik „niekapek”, dzięki któremu nakrętka pozostaje zawsze czysta, a konsument ma możliwość dokładnego odmierzenia słodkiego przysmaku.

Produkt stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnych szklanych słoików, która pozwala na swobodne używanie miodu także przez dzieci. Ulubiony miód można także zabrać do pracy czy na wycieczkę bez obaw, że słoiczek pobrudzi się lub potłucze w transporcie.

Cena: ok. 14,50zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 sierpnia 2020, 14:44

Nasze propozycje