Poprzedni artykuł: Przepis na zimne dni: gotowana kawa Następny artykuł: Frittata ze szpinakiem i żółtym serem

Ekologiczny mus z owocu czarnego bzu

Ekologiczny mus Runoland z owocu czarnego bzu to idealny dodatek do herbaty i ciast. Może również skutecznie zastąpić preparaty wzmacniające nasze zdrowie...
runoland

Ekologiczny mus z owoców czarnego bzu firmy Runoland warto, szczególnie jesienią i zimą, dodawać do herbaty. Można nim także nadziewać rogaliki i ciasta oraz stosować go jako dodatek – na przykład do budyniów.

Czarny bez od wieków wykorzystywano w medycynie naturalnej. Jego owoce zawierają więcej witaminy C niż cytrusy, mają też witaminy z grupy B i A. Zawierają antocyjany, flawonoidy, cukry (około 20%), garbniki, kwasy organiczne i biopierwiastki.

Przetwory z czarnego bzu działają napotnie i przeciwgorączkowo, pomagają chronić się przed przeziębieniem i grypą i wtedy, gdy organizm walczy z chorobą. Składniki owocu czarnego bzu łagodzą bóle migrenowe, nerwobóle i bóle brzucha. Pomagają w schorzeniach reumatycznych i ułatwiają usuwanie toksyn z organizmu.

Mus z owocu czarnego bzu z firmy Runoland to produkt ekologiczny. Owoce pochodzą wyłącznie z terenów, na których od przynajmniej 3 lat nie stosowano żadnych oprysków i środków chemicznych.

Cena: 8zł /300g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 13:54

Nasze propozycje