Poprzedni artykuł: Wyciskarka czy sokowirówka? Sprawdź, która opcja jest dla Ciebie lepsz... Następny artykuł: 5 sposobów na grilla w babskim towarzystwie

Najciekawsze pomysły na wykorzystanie słoików mason jar

Dodatek do wystroju kuchni, patent na dobrze podanego drinka, a wreszcie pomysł na prezent dla przyjaciółki – popularność słoików mason jar wciąż rośnie. Wiele z nas po raz pierwszy miała z nimi styczność w restauracjach, podczas popijania drinków lub kosztowania deserów. Mnogość ich zastosowań sprawia, że prędzej czy później kupujemy takie słoiki na własny użytek.

Zastępują szklanki do drinków, kufle do piwa, a nawet lunchboxy. Słoiki mason jar w USA do zapraw, zimnych napojów oraz deserów wykorzystuje się od wielu lat. Odkąd zapanowała moda na przechowywanie w nich sałatek, kultowe słoiki stały się popularne także w Polsce. Coraz chętniej traktujemy je jako pomysł na prezent, a także gadżet kuchenny, który równie chętnie sprawiamy same sobie.

Czytaj też: 10 powodów, dla których warto spróbować weganizmu

W rzeczywistości słoiki można wykorzystać na co najmniej kilkanaście sposobów. Nad Wisłą nad wyraz często sprzedaje się je w sklepach z dodatkami do wystroju wnętrz, ale traktowanie ich jedynie jako dekoracji byłoby sporym zaniedbaniem. Poznajcie najciekawsze inspiracje z Instagrama i pochwalcie się, jak wy wykorzystujecie lub wykorzystałybyście szklane słoiki mason jar.

Zobaczcie także:  Róże z lodów- pomysł na lekką przekąskę

Foto: Instagram@a_sand_

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 16:44

Zobacz także

Nasze propozycje