Poprzedni artykuł: Wyniki konkursu: Musli – tak jak chcesz! Następny artykuł: Top 3: przepisy na orzeźwiające napoje

Limitowana edycja Nestea: wiosna i lato o smaku kwiatów wiśni

Jak smakuje wiosna i lato? Tak, jak nowa, limitowana edycja Nestea Słoneczna Wiśnia. Innowacyjne połączenie smaku kwiatów wiśni i ekstraktu herbaty to propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają orzeźwienie w ciepłe dni.

Prawdopodobnie każdy z utęsknieniem czekał na koniec smutnej zimy i wciąż chłodnego przedwiośnia. Natura budzi się do życia, drzewa zakwitają, odzyskujemy siły i chęci, aby spędzać więcej czasu na zewnątrz i kolekcjonować nowe doświadczenia. Wiosna i lato to również czas ulubionych smaków i dojrzewających w słońcu owoców.

nestea wiśnia

Dla miłośników letniego orzeźwienia powstała limitowana edycja Nestea Słoneczna Wiśnia. Wyjątkowe połączenie smaku kwiatów wiśni i ekstraktu z herbaty doskonale ugasi pragnienie i przywiedzie na myśl zapach kwitnącego wiśniowego sadu.

Dzięki obniżonej wartości energetycznej (24 kcal/100 ml) nowa Nestea Słoneczna Wiśnia to propozycja dla osób, które z myślą o sezonie letnim, ograniczają liczbę spożywanych kalorii, jednak nie chcą rezygnować ze smaku ulubionych napojów.

Premiera limitowanej edycji Nestea Słoneczna Wiśnia to kolejny krok w realizacji polityki społecznej odpowiedzialności firmy Coca-Cola. Jej głównym założeniem jest oferowanie konsumentom szerokiego wyboru produktów dopasowanych do ich stylu życia i indywidualnych potrzeb żywieniowych. Mogą oni dokonywać wyboru spośród bogatej oferty marek, dużej rozpiętości pojemności opakowań, aż po dostępność produktów o obniżonej kaloryczności i bez kalorii.

Cena: 3,39zł/0,5l

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 kwietnia 2019, 22:21

Zobacz także

Nasze propozycje