Poprzedni artykuł: Kwaśne żelki od HARIBO Następny artykuł: Jesień najlepsza z belVitą!

Nowe czekolady Wawel – idealne na jesień!

Z fascynacji modą oraz w zgodzie z najnowszymi trendami powstało niezwykłe połączenia świata fashion i świata słodyczy. Najnowsze produkty marki Wawel stanowią nawiązanie do stylizacji pełnych jesiennych kolorów – przez całą gamę odcieni brązów, intensywnych fioletów aż po ognistą czerwień. Z myślą o nadchodzącej jesieni marka zdecydowała się wprowadzić nową gamę czekolad nadziewanych oraz z dodatkiem cząstek owoców.

Czerwień w wydaniu premium

wawel

Nowe czekolady premium z pewnością przypadną do gustu wielbicielom ognistej czerwieni – zawierają bowiem wiśnię, chilli oraz żurawinę. Dostępne są w cienkich tabliczkach i eleganckich opakowaniach. 

Brąz – jesienna klasyka

wawel

Najnowsza odsłona tradycyjnych czekolad Wawel to również dwie brązowe propozycje – klasyczna pełna czekolada deserowa, o zawartości 43% kakao oraz czekolada nadziewana słodkim karmelem.

Jagodowy – wspomnienie wakacji

wawel

Wawel do portfolio swoich czekolad wprowadza także dwie nowe odsłony czekolady używając jagód jako dodatku do pełnej deserowej czekolady oraz pysznego dwuwarstwowego nadzienia jagodowo-jogurtowego.

Najnowsze, utrzymane w jesiennych trendach czekolady będą nie tylko idealnym dodatkiem do naszych stylizacji, ale też doskonałym sposobem na osłodzenie sobie długich, jesiennych wieczorów - pycha! :)

Cena:

  • Nadziewana jagodowo-jogurtowa – 3,29 zł
  • Nadziewana karmelowa – 3,29 zł
  • Deserowa o 43% zawartości kakao – 3,29 zł
  • Czekolada premium z dodatkiem jagód – 5,49 zł
  • Czekolada premium z dodatkiem wiśni i chili – 5,49 zł
  • Czekolada premium z dodatkiem żurawiny – 5,49 zł
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 01:24

Zobacz także

Nasze propozycje