Poprzedni artykuł: Tarta na 1001 sposobów – nowość od Delecty Następny artykuł: Crispy Natural – chipsy z pomidora z dodatkiem bazylii i oregano

Nowe ekspresy do kawy Nespresso: Umat i Umilk!

Firma Nespresso wprowadza na rynek dwa modułowe ekspresy: Umat - z matowym wykończeniem oraz Umilk, który ma wbudowany spieniacz mleka!

Wyjątkowa wygoda oraz zaawansowana technologia, które wyróżniają U, są odpowiedzią na wymogi nowoczesnego stylu życia, a także potrafią sprostać jego wyzwaniom. Obydwa urządzenia pozwalają na przygotowanie ulubionego Grand Cru jednym ruchem.

Dzięki pomysłowej, ruchomej budowie, zarówno Umilk, jak i Umat mogą zmieniać kształt, dopasowując się do wystroju wnętrza. Zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają parzenie za każdym razem doskonałej kawy. U to ekspres dla tych, którzy cenią maksymalną prostotę, najwyższą jakość kawy oraz czysty, atrakcyjny design.

Ekspres Nespresso Umat

nespresso

Umat wnosi w serię U jeszcze więcej klasy i subtelności. Odznacza go prostota stylu i funkcjonalność, a jego minimalistyczny, nowoczesny wygląd zaprojektowany został tak, by pasował do każdego pomieszczenia. Cechą charakterystyczną Umat jest matowe, eleganckie wykończenie. Urządzenie dostępne jest w dwóch kolorach: energetycznym, czerwonym oraz bardziej stonowanym, szarym.

Ekspres Nespresso Umilk

nespresso

Umilk jest drugą nowością U - posiada wbudowany moduł spieniania mleka, co z pewnością ucieszy miłośników latte i cappuccino. Zintegrowany z ekspresem spieniacz Aeroccino3 pozwala w kilka sekund przygotować delikatną mleczną piankę – zarówno na ciepło, jak i na zimno. Niewątpliwym plusem sprzętu jest łatwość w utrzymaniu czystości. Podobnie jak pozostałe ekspresy U, także i Umilk ma modułową budowę. Umilk dostępny jest w dwóch kolorach – kremowym oraz czarnym.

Zarówno Umat, jak i Umilk posiadają dotykowy panel, który zapamiętuje ulubioną wielkość filiżanki. Wstępnie ustawione parametry dla kaw ristretto, espresso i lungo ułatwią przygotowanie pożądanego rodzaju napoju. Wygodną podstawkę pod filiżankę w Umat i Umilk można regulować tak, by pasowała zarówno do wysokich jak i niskich naczyń. Użytkownik bez problemu skonfiguruje więc U w zależności od nastroju i swoich rytuałów związanych z kawą.

Innowacyjna funkcja drop stop, która zapobiega kapaniu, czyni ekspresy U jednymi z najczystszych urządzeń na rynku – płyn nie wycieka, a każda kapsułka usuwana jest automatycznie. Zastosowana w U zaawansowana technologia sprawia, że ekspresy są bardzo oszczędne w zużyciu energii. Umat i Umilk posiadają optymalny profil energetyczny w swojej klasie, a system samoczynnie wyłącza urządzenie po 9 minutach bezczynności.

Ekspresy Umat i Umilk dostępne będą od października 2013 r. w cenach 649 zł i 849 zł w butiku Nespresso, sklepie internetowym firmy oraz u wybranych partnerów handlowych. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 lipca 2020, 13:09

Nasze propozycje