Poprzedni artykuł: Pyszne kokosanki – zobacz prosty, sprawdzony przepis! Następny artykuł: Jedyna zdrowa dieta – dieta nawykowa Renaty Ruszniak

Nowa odsłona kultowego napoju: seledynowe FRUGO!

Finał wakacji to doskonały czas na zmiany i wprowadzenie świeżego klimatu w swoim otoczeniu. Poznaj seledynowe FRUGO w zupełnie nowej odsłonie i poczuj wspaniały smak mango, kiwi i soczystej gruszki!
frugo

Ostatni tydzień wakacji przyniósł totalnie świeżą wiadomość, która wywołała szeroki uśmiech na twarzy każdego miłośnika sił drzemiących w naturze. Seledynowe FRUGO przyszło.

Głównodowodzącym w nowym smaku FRUGO jest wywodzący się z krain orientu mangostan. Współtowarzyszą mu egzotyczne owoce: mango, kiwi oraz soczysta gruszka. To połącznie naładuje energią wszystkich spragnionych poczuć raz jeszcze wakacyjne flow!

To jednak dopiero początek atrakcji! Oprócz wspaniałego smaku i koloru seledynowe FRUGO wyróżnia się także formą – jego etykietę zdobi obszerne zdjęcie mangostanu, uzupełnione o zamknięty w okręgu figlarny napis „upojne egzotyzmy” oraz grafiki pozostałych owoców. Dzięki temu nowe FRUGO potrafi zawrócić w głowie każdemu!

Seledynowe FRUGO o pojemności 750 ml dostępne jest w sieci marketów Biedronka.

Cena: 3,49/750ml

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 sierpnia 2020, 22:11

Nasze propozycje