Poprzedni artykuł: Kremy owocowe Stovit - poznaj wszystkie smaki! Następny artykuł: Nowy smak Haribo Balla Balla

Nowe smaki Wasa Sandwich - paprykowy i czekoladowy

Wasa, największy producent pieczywa chrupkiego na świecie i w Polsce, postanowił rozszerzyć swoją ofertę kanapek Wasa Sandwich o dwa nowe smaki – kanapkę z czekoladą oraz z serkiem i papryką.

Nowe warianty kanapek Wasa Sandwich to dwie kromki pieczywa chrupkiego z serkiem kremowym i dodatkiem papryki lub czekolady. Każda kanapka podzielona została na dwie części, tworząc w ten sposób łatwe do schrupania paluszki.

Wasa Sandwich

Kanapka z czekoladą to innowacyjne połączenie pieczywa chrupkiego z lekkim serkiem kremowym z dodatkiem czekolady. Cała kanapka obsypana jest pysznymi ziarnami sezamu, które znakomicie współgrają z czekoladą, wzbogacając jej smak o orzechową nutę. Na kanapkę składają się dwie kromki 100% pieczywa pełnoziarnistego, dzięki czemu jest to produkt bogaty w błonnik, a połączenie serka kremowego z czekoladą sprawia, że kanapka nie jest zbyt słodka.

Bazą kanapki z papryką jest żytnie pełnoziarniste pieczywo chrupkie, dzięki czemu jest ona produktem nie tylko bogatym w błonnik, ale również źródłem zdrowej energii. Wszystko to w połączeniu z kremowym serkiem i słodką papryką sprawia, że jest równie smakowitą przekąską, co pozostałe kanapki z oferty Wasa.

Wasa Sandwich cena - 1,99 zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 01:56

Zobacz także

Nasze propozycje