Poprzedni artykuł: Czym zastąpić biały cukier? Zobacz najzdrowsze zamienniki sacharozy! Następny artykuł: Helio Gold: suszone cząstki mango i ananasa

Ketchup Heinz w dwóch nowych odsłonach i smakach!

Nowości kulinarne, , tagi: sosy, nowości kulinarne, heinz, ketchup
Ketchup Heinz wprowadza nowość w słoiczkach: Heinz Culinair z dodatkiem octu balsamicznego, bazylii i oregano oraz Heinz Culinair z pieczonym czosnkiem, tymiankiem i miodem. Wypróbuj je i wybierz swój ulubiony smak!

heinz

Heinz Culinair to innowacyjny, wyjątkowy ketchup z rodziny ponadczasowych produktów Heinz dla wszystkich, którzy pragną dodatkowych doznań – smakowych i estetycznych. Dwa odważne smaki, z dodatkiem octu balsamicznego, bazylii i oregano oraz z pieczonym czosnkiem, tymiankiem i miodem, zamknięto w stylowym opakowaniu.

heinz

Dzięki zdobionemu słoiczkowi oraz zdejmowanej etykiecie, Heinz Culinair może trafić wprost na nawet najbardziej elegancki stół. Szeroka zakrętka umożliwi nabieranie Heinz Culinair łyżeczką czy zanurzanie w nim przekąsek. A dyskretne tłoczenia na słoiczku nawiązując do kultowego ketchupu Heinz w szklanej butelce, nie pozwalając zapomnieć o tym bohaterze naszych lodówek.

Większa niż w innych sosach zawartość pomidorów – aż 207g na 100g produktu i brak konserwantów czy sztucznych dodatków, to gwarancja najwyższej jakości i pomidorowego wykończenia każdego dania. 

Cena: 6,99zł.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 13:23

Nasze propozycje