Poprzedni artykuł: Najlepsze prezenty dla miłośnika kulinariów Następny artykuł: Słodycze Artur na Boże Narodzenie

Odwiedź fabrykę czekolady E.Wedel!

Uwielbiasz czekoladę i zawsze marzyłeś o tym, by zobaczyć jak powstaje? Teraz masz okazję! Przyjdź w dniach 7 i 8 grudnia 2013 r. do Fabryki Czekolady E. Wedel i przekonaj się na własne oczy, jak powstaje prawdziwa czekolada.

Choć pogoda za oknem nikogo nie rozpieszcza, to początek grudnia będzie w tym roku wyjątkowo słodki, a wszystko za sprawą marki Wedel, która otworzy bramy swojej fabryki podczas Czekoladowego weekendu.

W dniach 7 i 8 grudnia będziesz miał okazję zobaczyć, jak powstają wedlowskie słodycze, będziesz mógł porozmawiać z Maestro Czekolady Januszem Profusem oraz zobaczyć jego najnowsze dzieło wykonane w całości z wedlowskiej czekolady. Co to będzie? To jeszcze tajemnica, ale możemy powiedzieć, że po raz kolejny nasz czekoladowy mistrz nas zaskoczy. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa. Rejestracja ruszy 30 listopada na stronie www.czekoladowyweekend.pl

7 i 8 grudnia (sobota i niedziela) 2013 r.
Fabryka Czekolady E. Wedel
ul. Zamoyskiego 28/30 (wejście od ul. Lubelskiej)
zwiedzanie w godz. 10.00-18.00

W trakcie zwiedzania poznasz także historię fabryki i jej założycieli, zobaczysz oryginalny gabinet Jana Wedla, który obecnie pełni rolę Sali Pamięci. Ponadto przekonasz się, jak wygląda produkcja czekolady, jak powstają rzeźby czy torciki w Pracowni Rarytasów.

Podczas wizyty, każdy zwiedzający będzie miał możliwość spróbowania najlepszych, wedlowskich produktów i przekonania się o ich niepowtarzalnym smaku. 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 04:15

Zobacz także

Nasze propozycje