Poprzedni artykuł: Amber Room - wyjątkowe miejsce na mapie stolicy Następny artykuł: FRUTITU – zdrowe nektary na bazie przecierów z polskich jabłek

Optima Cardio na podwyższony poziom złego cholesterolu we krwi

Masz problem z podwyższonym poziomem cholesterolu we krwi? Optima Cardio pomoże ci go zredukować już w trzy tygodnie! Potwierdzają to liczne badania kliniczne.

Optima Cardio zaliczana do żywności funkcjonalnej zawiera naturalne sterole roślinne, które aktywnie redukują poziom złego cholesterolu LDL we krwi. Jest ona produktem prozdrowotnym, nie zawiera tłuszczów trans ani konserwantów. Dzięki zawartości 60% tłuszczu nadaje się nie tylko do smarowania kanapek, ale także do pieczenia, duszenia i smażenia.

optima cardio

Skuteczność działania Optimy Cardio jest długookresowa, pod warunkiem spożywania zalecanej dziennej dawki w połączeniu ze zdrowym stylem życia oraz zbilansowaną i zróżnicowaną dietą. Bardzo ważne jest regularne spożywanie zalecanej, dziennej dawki 30g Optimy Cardio, która nawet przy wieloletnim stosowaniu skutecznie obniża poziom cholesterolu. Maksymalny efekt obniżenia cholesterolu można osiągnąć już po 3 tygodniach, jedząc dziennie 3 kromki posmarowane Optimą Cardio.

Długotrwałe utrzymywanie obniżonego poziomu złego cholesterolu może zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia i dać wymierne korzyści zdrowotne.

Cena:  

  • 9,49 zł/ 225g;
  • 14,99 zł/400g
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:48

Zobacz także

Nasze propozycje