Poprzedni artykuł: Nowość od Bonduelle: warzywa gotowane na parze Następny artykuł: Bardzo bakaliowe batony BA! – smakowite przekąski Bakalland

Produkty Klasztorne – wykwintne konfitury i musy owocowe

Jeśli tęsknisz za smakiem letnich owoców, a nie miałaś czasu na zrobienie domowych przetworów, wypróbuj Produkty Klasztorne – marka ta właśnie wprowadziła na rynek kolekcję produktów klasy premium. Są to: konfitura z pomarańczy, konfitura z malin i mus jabłkowy z miętą.

Produkty Klasztorne wykonywane są ręcznie, domowym sposobem. Nie dodaje się do nich konserwantów, sztucznych barwników czy wzmacniaczy smaku. Robione są z wyłącznie polskich owoców pochodzących z gospodarstw objętych programem „Natura 2000”. W przypadku pomarańczy określone jest ściśle ich miejsce pochodzenia, owoce te są w odpowiedni sposób wyselekcjonowane i przetransportowane do producenta.

musy owocowe

Tajemnicą głębokiego smaku Produktów Klasztornych jest wysoka zawartość owoców – na każde 100 g przetworu użyto 65 g owoców. Nasycenie owocami sprawia, że produkty zaspokoją tęsknotę za świeżymi owocami w czasie nadchodzącej zimy.

Doskonale smakują z naleśnikami, musli, goframi czy jako dodatek do pieczywa i herbat. Zwarta, jedwabista konsystencja dżemu i musu sprawia, że łatwo i równomiernie rozsmarowuje się na pieczywie. Na zbliżające się święta okażą się niezastąpionym dodatkiem do domowych wypieków, na przykład tradycyjnego polskiego piernika.

Produkty są pasteryzowane i mogą być spożywane przez osoby na diecie wegetariańskiej, gdyż jako substancji zagęszczającej użyto naturalnych pektyn. 

Cena: 9,80zł/ 200g

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 18:22

Nasze propozycje