Poprzedni artykuł: Uwielbiasz kawę? Takiej na pewno nie próbowałaś! Następny artykuł: Sprawdziłyśmy na sobie! Odchudzający koktajl z kurkumą jest pyszny i.....

Konkurs: Owocowa inspiracja i Twoja stylizacja prosto z serca!

Nowości kulinarne, , tagi: delecta, konkurs
Daj się porwać owocowym smakom Delecta! Weź udział w naszym konkursie i wygraj fantastyczne nagrody!

Stylizacją można wyrazić siebie, swój nastrój, czy przynależność do określonej grupy społecznej. Inspiracji na odpowiedni „look” szukamy w portalach modowych, w kobiecych magazynach lub w… kuchni! Kolor ulubionego ciasta czy deseru może stanowić doskonałą podstawę zarówno eleganckiej, jak i sportowej stylizacji. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia! Przekonaj się o tym sama i weź udział w naszym konkursie!

KONKURS

Stwórz stylizację prosto z serca i wygraj atrakcyjne nagrody!

1. Uwiecznij na zdjęciu stylizację, do stworzenia której zainspirował Cię wybrany smak soczyście owocowego kisielu Owocowy kubek (do wyboru: kisiel Owocowy Kubek owoce leśne, kisiel Owocowy Kubek żurawinowy, kisiel Owocowy Kubek czarna porzeczka).

2. Napisz w kilku zdaniach, na jaką okazję założyłabyś stworzoną przez siebie stylizację.

3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

Nagroda Główna

Bon jubilerski Apart o wartości 1000 zł + zestaw produktów Delecta

Nagrody drugiego stopnia

4 x zegarek ELIXA FINESSE + zestaw produktów Delecta

Nagrody trzeciego stopnia

Produkty marki Delecta

Zachwyć się owocową świeżością z Delectą!

Intensywny smak owoców leśnych, czarnej porzeczki i żurawiny Delecta zamknęła w jednoporcjowych kisielach Owocowy kubek. Wystarczy zaledwie kilka chwil, by cieszyć się smakiem tych soczyście owocowych przekąsek o każdej porze dnia… ot tak… prosto z serca.

Owocowy kubek owoce leśne Delecta swoim smakiem i aromatem przywodzi na myśl spacery po lesie. Jeżyny, maliny i borówki to także bogactwo witamin i minerałów niezbędnych naszemu organizmowi.

Owocowy kubek czarna porzeczka Delecta to jedyny porzeczkowy kisiel instant dostępny na polskim rynku. Kawałki owoców podkreślają kwaskową nutę porzeczek, nadając przekąsce orzeźwiający charakter i wyrazistość.

Owocowy kubek żurawinowy Delecta zawiera popularne owoce, szczególnie cenione przez kobiety. Moc żurawiny jest dobrze znana a ten smak wyjątkowo wpisuje się w prozdrowotny trend.

Zawartość opakowania wystarczy wsypać do kubka z gorącą wodą i energicznie wymieszać. Jednoporcjowa saszetka Owocowego kubka z kawałkami owoców z łatwością zmieści się do torebki czy kieszeni. Można ją zabrać zarówno do biura, jak i na weekendowy wyjazd. Zawsze sprawdzi się, gdy przyjdzie ochota na „coś słodkiego”.

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje