Poprzedni artykuł: Napoje funkcjonalne Glacéau vitaminwater Następny artykuł: Nowość od Danone: Fantasia Intense w trzech smakach

Premiera książki „Pascal kontra Okrasa”

Książka kulinarna Lidla jest swoistym podsumowaniem dotychczasowego dorobku kucharzy w ramach współpracy z siecią. Jej zaletą jest to, że zawarte w niej aż 104 przepisy zostały przetestowane nie tylko przez kucharzy, ale też przez setki tysięcy klientów w Polsce. Książka dostępna będzie od 25 listopada wyłącznie w sklepach Lidl.
pascal kontra okrasa

19 listopada w Drukarni Praskiej w Warszawie odbyła się premiera pierwszej, wspólnej książki kucharskiej autorstwa Karola Okrasy i Pascala Brodnickiego.
Książka kulinarna została wydana przez sieć Lidl w rekordowo wysokim nakładzie 1 mln. sztuk, jako wynik rocznego podsumowania dorobku kucharzy w ramach akcji „Pascal kontra Okrasa”. Znajduje się w niej 104 przepisy (52 przepisy Karola i tyle samo przepisów Pascala).

Książki nie będzie można kupić, będzie przekazywana klientom jako prezent za przedświąteczne zakupy w sklepach Lidl. Akcja rusza już 25 listopada.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 07:41

Nasze propozycje