Poprzedni artykuł: Nowość: ekskluzywne miody „Lune de Miel“ Następny artykuł: Program MasterChef powraca – polska premiera na antenie BBC Lifestyle

Nowość: pasty kanapkowe Profi

Pasty Profi to nowość w segmencie past kanapkowych, która wyróżnia się brakiem majonezu w składzie. Nowy produkt jest dostępny w 4 smakach: po amerykańsku - z prażoną cebulką, po szwajcarsku - z serem i boczkiem, po meksykańsku - z papryką i po skandynawsku - z łososiem.

Pasta Profi, w przeciwieństwie do past obecnych na rynku, nie jest przygotowana na bazie majonezu. Pasty przygotowane są z wysokiej jakości mięsa (lub łososia wędzonego) z dodatkiem warzyw; bez dodatku konserwantów i barwników oraz glutaminianu monosodowego.

pasta kanapkowa profi

Unikatowa formuła na bazie oleju rzepakowego umożliwia spożycie jej na ciepło, w postaci smakowitej grzanki, aromatycznej zapiekanki, czy kanapki podgrzanej w mikrofalówce (opcja grilla).

Pasta jest dostępna w czterech smakach: po amerykańsku z prażoną cebulką, po szwajcarsku z serem i boczkiem, po meksykańsku z papryką i po skandynawsku z łososiem.

Cena: ok. 3zł/szt.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 08:11

Zobacz także

Nasze propozycje