Poprzedni artykuł: Kamis mieli w czterech nowych smakach Następny artykuł: Serki Almette w owocowym wydaniu

Pepsi Max stworzona specjalnie dla Polaków

Nowości kulinarne, , tagi: napoje, nowości kulinarne, pepsi
Nowa Pepsi Max, jak zawsze bez cukru, właśnie trafiła na półki sklepowe w całej Polsce. A co najważniejsze została stworzona we współpracy z polskimi konsumentami!
pepsi max

Polacy mają swój niepowtarzalny gust i wiedzą najlepiej, co lubią! Nowa receptura Pepsi Max nie powstałaby bez ich aktywnego udziału. „Wiedzieliśmy, że Polacy poszukują napoju bez cukru o wyjątkowym smaku. Dlatego chcieliśmy stworzyć nową, mniej słodką Pepsi Max, która będzie im maksymalnie smakować. Zaprosiliśmy ich do współpracy i oto jest – nowa, Pepsi Max, jak zawsze bez dodatku cukru, stworzona specjalnie dla Polaków” – powiedziała Magda Kuźnik, Senior Brand Manager Pepsi Poland.
Stąd zakręcone pomysły z jadem skorpiona w roli głównej. A co tak naprawdę zawiera tajemnicza czarna puszka? Jedno jest pewne – to Max składniki! Zainspiruj się, otwórz swoją Pepsi Max i ciesz się maksymalnym smakiem bez cukru. Z pewnością wytropisz w niej coś niezwykłego.

Nowa Pepsi Max bez cukru jest dostępna w 7 różnych pojemnościach – puszkach 0,33l oraz butelkach 0,2l 0,5l, 1l, 1,5l, 2l, 2,25l. W dodatku opakowania przeszły prawdziwą metamorfozę.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 19:32

Nasze propozycje