Poprzedni artykuł: Jak zrobić praliny? Radzą eksperci marki Batida Następny artykuł: Słodycze na diecie? Zasmakuj się w lodach białkowych

Podziel się kanapką - pomysł na świetną akcję

Pamiętacie, jak pisaliśmy o świetnej akcji kulinarnej stworzonej przez Polaków? Dwójka przyjaciół, Beata i Maciek, robią jedzenie i... się nim dzielą. Bezinteresownie, za darmo, tak po prostu. Teraz, przy okazji rozpoczęcia szkoły, zachęcają do tego, by przygotować rano jedną kanapkę więcej. Dlaczego?

Pomysł na akcję 100 Delicious Days to prawdziwy ewenement. No bo pomyślelibyście, że ktoś chciałby tak po prostu, bez żadnych korzyści dzielić się jedzeniem? Chyba, że korzyścią nazywamy uśmiech obdarowanej osoby :) Tym razem autorzy akcji namawiają rodziców, by podczas przygotowywania śniadania pociechom do szkoły, zrobili jedną kanapkę więcej. 

Dzieci poszły do szkoły. Co rano w milionach domów Mamy albo Ojcowie szykują kanapki dla swoich pociech. Chcemy Was namówić, żebyście przy okazji robili jedną więcej. Niech od tego zacznie się piękna opowieść o jedzeniu, dzieleniu, uważności, byciu razem… ale też o kuchni, która łączy i cieszy. - czytamy na blogu.

Brzmi zachęcająco, prawda? Sprawdźcie, co autorzy piszą dalej!

O jedną więcej kanapkę z ser©em.

Spakujcie swoim pociechom z prośbą, żeby poczęstowały koleżankę lub kolegę.

Co jakiś czas będziemy wrzucali pomysły na kanapki. Zapraszamy też, żebyście dokładali swoje, albo wklejali zdjęcia jak Wy i Wasze dzieci jedzą, dają, biorą i mają z tego frajdę.

Powiedzcie na wywiadówkach, namówcie innych rodziców, pokażcie dzieciakom, że dzielenie i jedzenie to fajna wspólna sprawa!

Chcemy, żebyście na naszym serwisie znaleźli ciekawe inspiracje, fajne historie, przydatne informacje, ale też, żebyście sami mogli podzielić się własnymi opowieściami, zdjęciami, żebyście pokazali innym jak fajna może być idea dzielenia się.

Bo jeśli ja mam coś i dzielę się tym z Tobą, to każdy z nas już coś ma, a w powietrzu unosi się miłość o zapachu… świeżej kanapki ;-).

Brzmi pysznie! Wciąż macie wątpliwości, czy przyłączyć się do akcji? Na pewno zachęci Was poniższe video :)

Przeczytaj więcej o pomyśle Beaty i Maćka - O TUTAJ.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2019, 22:21

Nasze propozycje