Poprzedni artykuł: Program MasterChef powraca – polska premiera na antenie BBC Lifestyle Następny artykuł: Jesienny must-have od Jacobs Krönung

Przyprawy Knorr w nowych formatach

Nowości kulinarne, , tagi: przyprawy, nowości kulinarne, knorr
Smażone, pieczone, grillowane – niezależnie od techniki przygotowania mięso musi być odpowiednio przyprawione. Od lat Polakom pomagają w tym przyprawy Knorr. Teraz mogą oni sięgnąć po nowe formaty ulubionej Przyprawy do mięs – paczkę XXL dla smakoszy oraz paczkę mini 30 g do wypróbowania. Także Przyprawa do kurczaka występuje teraz w większym opakowaniu 70 g.

Przyprawa do mięs Knorr to aromatyczna kompozycja 8 suszonych ziół i przypraw, stworzona przez szefów kuchni Knorr. Stanowi doskonałe uzupełnienie każdego dania mięsnego, będąc gwarancją udanego obiadu. Dzięki przemyślanej kompozycji przyprawa dokładnie przywiera do powierzchni mięsa, jednocześnie nie spalając się podczas obróbki termicznej. Przyprawa do mięs Knorr podkreśla smak potraw mięsnych i nadaje im apetyczny rumiany kolor.

przyprawa knorr

Dotychczas dostępne były opakowania 75 g oraz 200 g. Teraz dla wszystkich smakoszy idealnie doprawionego mięsa pojawia się paczka XXL o gramaturze 330 g. To doskonała propozycja dla tych, którzy używają produktu regularnie – przyprawa starczy na długi czas, jednocześnie ciesząc atrakcyjną ceną w stosunku do gramatury. Marka Knorr proponuje też nowy wariant tym, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować Przyprawy do mięs. Małe opakowanie 30 g to wygodna porcja przyprawy, która wystarczy na przyrządzenie mięsa na obiad dla całej rodziny.

Także Przyprawa do kurczaka Knorr jest teraz dostępna w nowym formacie 70 g. Paczka XL starcza na kilka aplikacji i pozwala dłuższy czas cieszyć się smakiem aromatycznego, wyraziście przyprawionego kurczaka. Co więcej, mięso będzie się prezentować niezwykle apetycznie dzięki widocznym na jego powierzchni dużym kawałkom ziół i przypraw. Zaletą większego opakowania jest również atrakcyjna cena w przeliczeniu na gram produktu.

Cena:

  • Przyprawa do mięs Knorr 330 g - 8,99zł
  • Przyprawa do mięs Knorr 30 g -  1,49zł
  • Przyprawa do kurczaka Knorr 70 g - 4,59zł
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 10:03

Nasze propozycje