Poprzedni artykuł: Mieszanka Meksykańska Hortex + przepis na quesadillę! Następny artykuł: Smakowity przepis na gruszki z serem żółtym i czekoladą

Nowość: Razowy Kwas Chlebowy w trzech smakach

Gazowany ale zdrowy? To możliwe! Poznaj Razowy Kwas Chlebowy. To zdrowy napój dla całej rodziny przygotowany na bazie zbóż, dzięki którym ma charakterystyczny posmak chleba i karmelu. Dostępny jest w trzech wersjach smakowych: klasycznej, z sokiem z żurawiny i sokiem ze śliwki.

razowy kwas chlebowy

Razowy Kwas Chlebowy to naturalny, bezalkoholowy napój gazowany. Przygotowywany na bazie zbóż i w 100% z naturalnych składników zaskakuje smakiem i zdobywa zwolenników wśród dzieci i dorosłych. To właśnie dzięki zawartości zbóż ma charakterystyczny, lekki posmak chleba ze słodką i kuszącą nutą karmelu.

Napój nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników i aromatów, dlatego jest wartościowy dla naszego organizmu. Ale przede wszystkim - jest smaczny! Nie tylko doskonale orzeźwia i gasi pragnienie, jest także alternatywą dla konsumentów szukających doskonałego i naturalnie gazowanego napoju dla całej rodziny.

Produkt dostępny w 3 wariantach smakowych: klasyczny, żurawinowy i śliwkowy. Wersje smakowe powstały na bazie naturalnych soków z owoców.

Cena: 3,80zł /szt.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 15:05

Nasze propozycje