Poprzedni artykuł: Zrób to sama: sezamki Następny artykuł: Nowa rama Aero – jedyna puszysta margaryna na polskim rynku

Kuchenne akcesoria z Różową Wstążką Avon

Różowa Wstążka to rozpoznawalny na całym świecie symbol walki z rakiem piersi. Gadżety z Różową Wstążką już od 15 lat wspierają działania profilaktyczno-edukacyjne prowadzone w ramach kampanii Avon kontra Rak Piersi. Teraz Różowa Wstążka może zagościć także w Twojej kuchni. Do wyboru masz kubek, torbę na zakupy oraz foremki do ciasta. Dołącz do akcji!

Celem Wielkiej Kampanii Życia – Avon kontra Rak Piersi jest przypominanie kobietom, że najskuteczniejszym sposobem na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi raka piersi jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych. W ramach kampanii, która w tym roku obchodzi swoją okrągłą 15. rocznicę, prowadzone są takie inicjatywy jak Marsz Różowej Wstążki oraz Gabinety z Różową Wstążką.

różowa wstązka

Akcje dają kobietom możliwość skorzystania z badań USG. Wszystkie fundusze przekazywane na ten cel pochodzą ze sprzedaży produktów z Różową Wstążką.

Środki zgromadzone w ciągu 15-letniej historii Wielkiej Kampanii Życia – Avon kontra Rak Piersi to 15 milionów złotych. Zgromadzone fundusze umożliwiły przebadanie blisko 50 000 kobiet.

W skład serii produktów dedykowanych tegorocznej odsłonie kampanii znajdują się również akcesoria kuchenne: foremki do pieczenia, kubek, i torba na zakupy.

Wszystkie produkty oznaczone symbolem Różowej Wstążki dostępne są u Konsultantek Avon.

Ceny produktów z Różową Wstążką:

  • foremki do pieczenia/kubek/torba - 20 zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 13:23

Nasze propozycje