Poprzedni artykuł: Jak umilić sobie chłodny wieczór? Sprawdź nasze 3 proste sposoby! Następny artykuł: Konkurs: zdobądź wyjątkowy dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx z wkładem...

Nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy!

Nowości kulinarne, , tagi: nowe miejsce
Kochasz gotować i marzysz o warsztatach kulinarnych? A może szukasz miejsca, gdzie można w niezwykły sposób zorganizować spotkania integracyjne? Studio kulinarne gotujmy.pl jest do tego idealne :).

STUDIO KULINARNE gotujmy.plmieści się w samym sercu Żoliborza, przy ul. Duchnickiej 3 (bud. 5 lok. 1) w Warszawie i zostało stworzone dla wszystkich, których pasją są szeroko pojęte kulinaria! 

To kameralne i profesjonalne miejsce kierujące swoją ofertę do:

  • firm i instytucji zainteresowanych organizacją mniej oficjalnych spotkań biznesowych, wspieraniem integracji i motywacji pracowników
  • osób indywidualnych, które szukają ciekawego miejsca na spotkanie w kameralnym gronie

Studio składa się z jednego pomieszczenia, w którym zaplanowano dwie strefy:

  • strefę gotowania z 2 wyspami wyposażonymi w płyty indukcyjne, blendery, roboty kuchenne, szafki, zlewy, garnki, noże, deski etc. To miejsce przygotowane dla 20 osób gotujących. Przy wyspach znajduje się ciąg kuchenny wyposażony w 2 piekarniki, parowar oraz maszynę do kawy.
  • strefę jadalną, gdzie mieści się długi stół dla gości. Studio posiada własne zaplecze – małą kuchnię, profesjonalne wyciągi, nawiewy oraz klimatyzację.

Pracuje z nami:

ROBERT HARNA – manager, kucharz i miłośnik dobrego jedzenia. Jeden z pierwszych wykorzystujących metodę Sous Vide w restauracyjnej kuchni. Posiada szeroką wiedzę na temat wielu technik kulinarnych, także cukiernictwa i piekarnictwa, którą z przyjemnością dzieli się z innymi. Założyciel jednej z pierwszych szkół gotowania w Polsce (Warszawska Akademia Kulinarna).

Nasza oferta :

WARSZTATY KULINARNE

to pomysł na nietuzinkowe spotkanie, prezentację czy sposób na kulinarną integrację. Zajęcia kulinarne dopasowywane są do potrzeb Klienta. Ich poziom, zakres i charakter ustalany jest indywidualnie.

SPOTKANIA INTEGRACYJNE

mogą mieć formę zajęć praktycznych z gotowania, a także pokazów kulinarnych, śniadań, obiadów czy kolacji. U nas możesz zorganizować również kameralne imprezy firmowe. Możemy udostępnić Ci przestrzeń lub możesz skorzystać z kompleksowej usługi, w ramach której zajmiemy się przygotowaniem całego wydarzenia.

SESJE KULINARNE

do dyspozycji Klienta jest wysokiej jakości sprzęt kuchenny oraz zastawa stołowa, dzięki czemu można przygotować potrawy do sesji na miejscu. Dodatkowym atutem studia jest neutralna aranżacja, która pozwala na dopasowanie wnętrza do potrzeb scenografii.

PRIVATE DINING

jesteś zmęczony wyszukiwaniem coraz to nowych miejsc na przyjęcie gości, a jednocześnie lubisz podróże kulinarne – private dining to idealna oferta dla Ciebie. Ty wybierasz temat, wspólnie ustalamy menu i charakter spotkania. To pomysł na niezapomniane imieniny, urodziny, rocznicę i inne uroczystości. Za każdym razem możemy zabrać Cię w inny kulinarny zakątek świata, gdzie w kameralnej, niepowtarzalnej atmosferze spędzisz czas z najbliższymi.

Szczegóły i kontakt:

studiogotujmy.pl

Robert Harna – manager (organizacja i prowadzenie)

e-mail: studio@gotujmy.pl; tel. 690 488 599

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 maja 2019, 01:35

Zobacz także

Nasze propozycje