Poprzedni artykuł: Festiwal Pizzy w Pizza Hut powrócił Następny artykuł: Kolorowe puszki Jacobs Krönung stworzone przez artystów-gwiazdy

Sosy Łowicz - smak włoskiej kuchni

Polacy kochają włoską kuchnię. Teraz każdy może cieszyć się jej smakiem w swoim domu dzięki wyjątkowej linii Sosów włoskich Łowicz dostępnych w trzech smakach Basilico, Arrabbiata i Puttanesca.
Sosy włoskie Łowicz

Sosy włoskie Łowicz to linia produktów premium przygotowana specjalnie z myślą o amatorach włoskiej kuchni, poszukujących prawdziwego włoskiego smaku i najlepszych składników. Jest to możliwe dzięki wysokiej zawartości pomidorów, aż do 175 gramów pomidorów na 100 gramów produktu oraz klasycznych włoskich dodatków: bazylii – w sosie Basilico, papryczki chilli – w Arrabiacie oraz oliwek i kaparów – w sosie Puttanseca.

Sosy zamknięte są w eleganckim szklanym opakowaniu z wyróżniającą się na półce sosów białą etykietą, to produkt dla wszystkich wielbicieli prawdziwego włoskiego smaku. Sosy nie zawierają sztucznych barwników. Tradycyjny sposób przygotowania – wekowanie – gwarantuje zachowanie wyjątkowych wartości smakowych.

Cena: 6zł / 415g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

11 lipca 2020, 04:44

Nasze propozycje