Poprzedni artykuł: Świąteczna kawa Nespresso Cioccorosso Następny artykuł: Przepis na zimne dni: gotowana kawa

Dodatki do mięs i serów marki Stovit

Tak jak prawdziwi koneserzy sztuki zachwycają się dziełami sztuki, tak prawdziwi koneserzy smaku docenią tylko najbardziej wykwintne kompozycje smaków. Dodatki do mięs i serów marki Stovit – Borówka Czerwona, Jarzębina oraz Żurawina – zostaną docenione przez najbardziej wymagające podniebienia.

dodatki do mięs

Dodatki marki Stovit: Borówka, Jarzębina oraz Żurawina tworzą idealne trio smakowe w połączeniu ze szlachetnymi gatunkami serów, na przykład z serem camembert, gorgonzola czy też serami kozimi. Doskonale komponują się z daniami mięsnymi, szczególnie dziczyzną i domowymi pasztetami.

Podanie kolorowych dodatków w postaci Borówki Czerwonej, Jarzębiny i Żurawiny marki Stovit to, prócz uczty dla podniebienia, także uczta dla oka. Dodatki w postaci naczyń wypełnionych kolorowymi sosami będą fantastycznym, kolorowym, a zarazem smacznym uzupełnieniem dekoracji stołu.

Produkty marki Stovit to wspaniałe smaki dzikich owoców zamkniętych w oryginalnie zaprojektowanych słoiczkach. Na nakrętkach pojawiają się reprodukcje pejzaży polskich miast zaczerpnięte z przedwojennych pocztówek. Dodatkowo cieszą oko pięknymi, malowanymi owocami na etykietach.

Cena: 5,19zł/ słoiczek

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 13:01

Nasze propozycje