Poprzedni artykuł: Nowość od Danone: Fantasia Intense w trzech smakach Następny artykuł: Cukier Puder Trzcinowy Diamant

Suszone owoce bez konserwantów Helio Natura

Marka Helio wprowadza na rynek nową linię produktów Helio Natura. Nowa seria bakalii powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów na naturalną, mało przetworzoną żywność, która nie zawiera konserwantów. Linię otwierają śliwki kalifornijskie, morele suszone oraz rodzynki sułtańskie.

Nowa linia, w której debiutują trzy produkty – morela, śliwka i rodzynka sułtańska to produkty, do których nie dodano typowych dla tych gatunków konserwantów używanych w produkcji owoców suszonych, tj. dwutlenku siarki, czy kwasu sorbowego.

suszone owoce helio

Dzięki naturalnemu procesu suszenia uzyskano produkty pełnowartościowe, soczyste i odpowiednio miękkie, a jednocześnie naturalnie zdrowe, o naturalnie wyjątkowym smaku i naturalnym dla suszonych owoców ciemnym kolorze.

Nowa linia owoców suszonych charakteryzuje się niską zawartością sodu, przez co pomaga utrzymać odpowiednie ciśnienie krwi. Owoce serii Helio Natura są szczególnie polecane w diecie alergików, a duża zawartość błonnika predestynuję je do stałej obecności w diecie osób na dietach  redukcyjnych. Owoce Helio Natura mogę być stosowane również w diecie niskosodowej.

Cena:

  • Helio Natura rodzynki – 4,99zł/ 150g
  • Helio Natura morele – 6,99/ 150g
  • Helio Natura śliwki – 7,99zł/ 150g
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 10:21

Nasze propozycje