Poprzedni artykuł: Bakalie Kresto - od święta i na codzień! Następny artykuł: Pierwszy ekspres, który potrafi czytać

Czekoladowa przyjemność na Święta prosto z Wedla!

Na Święta Wedel przygotował swoje najlepsze produkty w gwiazdkowych, kolorowych opakowaniach. Dodatkowo stworzył także nowe słodycze specjalnie na tę okazję!

Praliny Od Serca to pomysł na piękny i trafiony upominek. Charakterystyczna, wedlowska puszka w kształcie serca kryje w sobie czekoladki w ośmiu różnych smakach. Idealne na romantyczny, świąteczny wieczór we dwoje.

Cena: ok. 40zł / 300g

torcik wedlowski

Torcik Wedlowski to doskonałe, kruche wafle przekładane kremem orzechowym i oblane oryginalną wedlowską czekoladą. W eleganckim pudełku w kształcie gwiazdy. Wyjątkowy charakter Torcika dopełnia ręcznie dekorowane zdobienie z motywem świątecznym, wykonane z białej czekolady.

Cena: ok. 17zł / 250g

czekolada wedel z pomarańczą

Czekolada mleczna z cząstkami pomarańczowymi kojarzy się ze świątecznymi aromatami i zapachami, które wypełniają dom przed Świętami. Inne rodzaje czekolad, przygotowanych specjalnie przez Wedla, to suszona śliwka, pieczone jabłko i imbirowa z ciasteczkami.

Cena: 3,10zł / 100g

Ptasie Mleczko sprawia, że każdy może sięgnąć po swój kawałeczek nieba. Tym razem w limitowanej edycji pianek mamy smak waniliowo - czekoladowy. Całość oczywiście w oryginalnej, wedlowskiej czekoladzie. Idealnie pasuje na rodzinne, zimowe spotkanie!

Cena: ok. 12zł / 400g

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 06:56

Zobacz także

Nasze propozycje