Poprzedni artykuł: Słodki sos chilli Blue Dragon - trochę pikanterii na co dzień! Następny artykuł: Czy wiesz już wszystko o kawie?

Nie tylko kawa - nowe herbaty Twinings dla Tassimo

Teraz w Tassimo można zaparzyć nie tylko różne odmiany kawy Jacobs Krönung, ale i aromatyczną herbatę Twinings w trzech wykwintnych smakach!

Trzy smaki herbaty Twinings dostępne są od października w limitowanej edycji herbat w kapsułkach – TASSIMO TWININGS. Klasyczna angielska English Breakfast, zielona herbata o smaku mięty (Green Mint) lub indyjska Chai Latte pachnąca orientalnymi przyprawami – pozwolą oderwać się od codziennego zgiełku i zanurzyć w chwilach relaksu.

3 warianty smakowe herbat Twinings Tassimo:

Twinings English Brekfast

Twinings English Brekfast to klasyczna angielska herbata o głębokim i wyrazistym smaku, która idealnie nadaje się na rodzinne śniadania.

Twinings Green Mint

Twinings Green Mint to delikatna kompozycja zielonej herbaty Twinings z orzeźwiającym smakiem mięty. Chwila spędzona z filiżanką tej herbaty w ręce pozwoli odprężyć się o każdej porze dnia.

Twinings Chai Latte

Twinings Chai Latte oferuje wyjątkowy smak indyjskiej herbaty, która łączy w sobie spienione mleko i egzotyczne, korzenne przyprawy. W jesienne wieczory delektuj się niepowtarzalnym aromatem i przenieś się do gorącej Azji bez wychodzenia z domu. 

W ekspresie Tassimo wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk, by cieszyć się smakiem ulubionej kawy lub herbaty.

Cena herbat Twinings dla Tassimo:

  • Tassimo Twinings Chai Latte - 22,99zł
  • Tassimo Twinings Green Mint - 20,99zł
  • Tassimo Twinings Engliish Breakfast- 20,99zł
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 00:46

Nasze propozycje