Poprzedni artykuł: Produkty Klasztorne na Święta Wielkanocne Następny artykuł: Uczcij Dzień Czekolady z Lidlem

Propozycje Wedla na święta wielkanocne

Marka Wedel, jak co roku, przygotowała na Wielkanoc wyjątkowe propozycje, które łączy głęboki i intensywny smak wyjątkowej wedlowskiej czekolady. Wśród wielkanocnych słodyczy, każdy znajdzie coś specjalnego dla siebie i swoich bliskich.

W okresie Wielkanocy towarzyszy nam wiele zwyczajów, które praktykujemy od najmłodszych lat. Tradycją, obecną w niemal każdym domu jest malowanie pisanek, są one nie tylko nieodłączną częścią świątecznego koszyczka, ale także ozdobą stołu czy wystroju mieszkania. Coraz bardziej popularnym zwyczajem są także prezenty od „Zająca Wielkanocnego”, które umilają chwile spędzone w rodzinnym gronie.

wedel na wielkanoc

Aby radość najmłodszych była jeszcze większa, warto podarować im wedlowskie czekoladowe pisanki z nadzieniem o smaku waniliowych, truskawkowym i toffi.

Kolejną słodką propozycją, która doskonale komponować się będzie z elementami świątecznej dekoracji, są czekoladowe pisanki.  Na ich opakowaniach pojawiły się wizerunki kurczaczka, zajączka i baranka, z których zebrać można całą wielkanocną kolekcję.

wedel na wielkanoc

Podczas świątecznych spotkań nie może także zabraknąć Mieszanki Wedlowskiej, składającej się z różnych smaków, spośród których każdy może wybrać swój ulubiony. Produkt, idealny do dzielenia się z najbliższymi dostępnyw wiosennej szacie graficznej, doskonale sprawdzi się również jako słodki upominek.

W świątecznym portfolio Wedla znalazło się także kultowe Ptasie Mleczko. Delikatne pianki oblane rozpływającą się w ustach czekoladą to pokusa, której, szczególnie podczas Świąt nie sposób się oprzeć.

ptasie mleczko wedel

Wyjątkowy smak wedlowskich smakołyków w połączeniu z okazjonalnym opakowaniem będzie w te Święta nie tylko unikalną ozdobą stołu, ale także wyśmienitym poczęstunkiem dla naszych bliskich.

Słodycze doskonale sprawdzą się także jako element świątecznego koszyczka i z pewnością osłodzą chwile spędzane w gronie najbliższych podczas wielkanocnych spotkań.

Cena:

  • Pisanki czekoladowe  z nadzieniem o smaku truskawkowym, waniliowym i toffi - ok. 6,55zł/ 120g
  • Pisanka czekoladowa - ok. 1,35zł/ 25g
  • Mieszanka Wedlowska - ok. 11,40zł/ 490g

Ptasie Mleczko - ok. 13zł/380g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 sierpnia 2019, 22:31

Nasze propozycje