Poprzedni artykuł: Nowość od Fit&Easy - Sałatka Cezar z kurczakiem! Następny artykuł: Pstrąg przyciąga - przepisy z pstrągiem w roli głównej!

Chodź na wiśnie do coffeeheaven & COSTA by coffeeheaven

Ulubione kawiarnie Polaków jak zwykle przygotowały na lato specjalną ofertę, dzięki której będą zdecydowanie najlepszym miejscem na letni, wakacyjny relaks. Na gości coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven czeka wyjątkowa propozycja: bogaty wybór kaw muśniętych wiśniowym aromatem, na każdą kieszeń i każdy kaprys pogody. Towarzyszą im delikatne i apetyczne ciasta w trzech smakach i bardzo kuszącej cenie.
coffeeheaven

Kaw połączonych z pysznymi polskimi owocami można spróbować w trzech aromatycznych napojach. Orzeźwiające Iced Cherry Macchiato zachwyca zarówno innowacyjnym warstwowym wyglądem, jak i pobudzającym kawowo – wiśniowym smakiem. Dodając do tego bezkonkurencyjną cenę - 8,90 zł otrzymamy absolutny hit lata! Natomiast poszukującym prawdziwej wiśniowej uczty trudno będzie się oprzeć wyrafinowanej kombinacji kawy z kruszonym lodem, syropem wiśniowym, aksamitnym mlekiem, bitą śmietaną i nutą wiśniowego sosu w deserowej kawie, serwowanej w coffeeheaven jako Cherry Frostito, a w COSTA by coffeeheaven pod nazwą Cherry Coffee Cooler. A gdy zabraknie słońca, ciepło lata powróci za sprawą rozgrzewającej Cherry Macchiato, którą z pewnością docenią entuzjaści klasycznego Caffé Latte i Cappuccino.

Pełna aromatów lata kawa najlepiej smakuje w towarzystwie… trzech pozytywnie zakręconych ciastek. Już od połowy maja w kawiarniach coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven kusi i zachęca do dzielenia się słodkie TRIO – trzy ciastka tworzące niezwykłą letnią kompozycję: przywołujące smak polskiego lata ciastko malinowe, przywodzące na myśl tropikalne eskapady ciastko mango i zawsze aktualne ciastko czekoladowe. Każde z nich kosztuje zaledwie 5,90 zł. Są tak apetyczne, że trudno poprzestać na jednym, tym bardziej, że ich cena zachęca do miksowania smaków w zestawach. Wybierając dwa dowolne ciastka z serii TRIO zapłacimy jedynie 9,90 zł, a kupując trzy - 11,90 zł. Najlepiej spróbować ich wszystkich naraz, zjeść je w gronie przyjaciół, z którymi można stworzyć swój niepowtarzalny, słodki klimat lata.

Na letnie propozycje w menu kawiarnie coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven zapraszają od 14 maja do 2 września 2013 roku.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 sierpnia 2019, 17:59

Nasze propozycje