Poprzedni artykuł: Baziółka - nowa marka świeżych ziół na polskim rynku Następny artykuł: Soczewica konserwowa w puszce Rolnik

Woda kokosowa CHI - życiodajna siła zamknięta w kokosie

Woda kokosowa to ulubiony napój światowych gwiazd kina, muzyki i sportu. Z powodu swoich wyjątkowych właściwości woda kokosowa cieszy się ogromną popularnością.

Napój pozyskuje się z młodych, jeszcze zielonych owoców palmy (w przeciwieństwie do mleka kokosowego, które otrzymuje się z ekstrakcji tłuszczu z miąższu). Drzewo pobiera z gleby niezbędną do swego wzrostu wodę, bogatą w minerały. Podczas wędrówki – od korzeni po koronę – płyn podlega wielokrotnej filtracji i oczyszczeniu, dzięki czemu staje się nieskazitelnie czysty. Do kartonika woda trafia wprost z kokosa, w sterylnych warunkach, nie tracąc przy tym swoich właściwości.

woda kokosowa

Fenomen wody kokosowej tkwi w jej niezwykłym składzie – poziom elektrolitów jest niemal identyczny jak w osoczu ludzkiej krwi. Woda kokosowa bogata jest w niezbędne dla organizmu składniki, takie jak magnez, potas, wapń, fosfor oraz witaminy B1, B2, B3, B5, B6 i C, dlatego szczególnie poleca się ją osobom narażonym na stres, cierpiącym na anemię i hipokaliemię. Jednym z jej składników jest kinetyna – naturalny roślinny hormon wzrostu, występujący również w ludzkim DNA, opóźniający proces starzenia się komórek skóry zwanych fibroblastami. Fibroplasty odpowiadają za produkcję kolagenu i elastyny – dwóch białek, dzięki którym skóra jest jędrna i elastyczna. Dodatkowo, kinetyna jest także skutecznym antyoksydantem – zapobiega działaniu wolnych rodników oraz wzmacnia odporność skóry przeciwalergicznie i przeciwzapalnie, jednocześnie ją nawilżając.

Napój jest całkowicie naturalny, nie zawiera dodatku substancji sztucznych ani cukru. Wygodne i lekkie opakowanie wybrano specjalnie z myślą o komforcie użycia – kartonik można zabrać w drogę lub mieć go przy sobie podczas uprawiania sportów.

Woda kokosowa Chi dostępna jest w 4 wariantach smakowych: naturalnym, a także z dodatkiem miąższu owoców: ananasa, mango i owoców tropikalnych, dzięki czemu z powodzeniem zastąpi soki, urozmaicając dietę.

Woda kokosowa CHI cena - 10zł / 330ml, 20 zł / 1l

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 17:34

Zobacz także

Nasze propozycje