Poprzedni artykuł: Rogale Świętomarcińskie w Lidlu Następny artykuł: Hit: samopodgrzewający napój 2GO

Zimowe kawy w Starbucks

Nowości kulinarne, , tagi: zima, kawa, nowości kulinarne, starbucks
Podczas zimowych dni w kawiarniach Starbucks dostępne będą limitowane edycje kaw w świątecznym wydaniu: Toffee Nut Latte, Gingerbread Latte i Orange Mocha oraz starannie dobrana mieszanka ziarnistej Christmas Blend.

Już od listopada w kawiarniach Starbucks pojawiły się sezonowe kawy: aksamitna Toffee Nut Latte, korzenna Gingerbread Latte i soczysta Orange Mocha oraz ziarnista Christmas Blend. One nie tylko rozgrzeją nas w zimowe dni, ale także sprawią, że już po pierwszym łyku poczujemy  charakterystyczny dreszczyk oczekiwania na świąteczny czas, którego nie możemy się doczekać przez cały rok.

starbucks

Ci, którzy wypatrują pierwszych płatków śniegu, jako zapowiedzi bożonarodzeniowego czasu, mogą wcześniej poczuć smak Świąt, sięgając po Toffee Nut Latte. Bogaty, maślany smak toffee i aromat ciepłych, prażonych orzechów to wspaniali partnerzy dla głębokiej kawy Espresso Roast i aksamitnego spienionego mleka. Całość zwieńczona jest kłębkiem bitej śmietany niczym śniegiem i otulona sosem toffee z orzechową posypką.

Kiedy zaczyna się sezon wieczorów przy kominku, ciepłych szalików i zimnych poranków, warto nieco te zimowe dni ocieplić miłością do bliskich. Nie lepszego sposobu na przekazanie pozytywnych emocji, niż zaproszenie najbliższych na Gingerbread Latte. Pokochacie smak świeżo upieczonego piernika połączonego ze świeżo zmieloną kawą espresso i spienionym mlekiem. Na czubku kawy nie może zabraknąć słodkiej chmurki z bitej śmietany posypanej rozgrzewającą gałką muszkatołową. W tej kawie z pewnością poczujesz smak Świąt.

W tym roku Starbucks przedstawia zupełnie nowy smak kawy w świątecznym czerwonym kubku - Orange Mocha. Wszyscy kochają połączenie czekolady z pomarańczą i właśnie dlatego Starbucks stworzył kombinację klasycznej Starbucks Caffe Mocha i kropli pomarańczowego syropu. Kawę wieńczy kłębek słodkiej bitej śmietany oblanej sosem mocha. To idealna kawa na tegoroczne Święta.

Dla tych, którzy chcieliby pić swoją ulubioną kawę Starbucks w domu, idealną propozycją jest świąteczna kawa ziarnista Christmas Blend. To łagodna mieszanka wysokiej jakości ziaren, w której swoje miejsce znajdują najlepsze przyprawy korzenne i cedrowe słodkie smaki, idealnie oddając ducha Świąt.

Cena:

  • Tall - 13,90zł, Grande - 15,90zł, Venti - 16,90zł
  • Paczka 250g kawy ziarnistej Christmas Blend - 28zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 08:28

Nasze propozycje