Poprzedni artykuł: Bubble Chocolate - pierwsza na świcie belgijska czekolada z tajwańskim... Następny artykuł: Impreza karnawałowa z bakaliami

Kolekcja Złotych pralin od Solidarności

Złota Kolekcja to nowa linia marki Solidarność. Nową oprawę zyskały znane i cenione od lat praliny. Ich eleganckie opakowania, podkreślające wysoką jakość produktów, inspirują do celebrowania codziennych chwil, czyniąc je wyjątkowymi.

Nowa linia pralin marki Solidarność to kolekcja na wagę złota. Tworzą ją doceniane od lat, wyśmienitej jakości produkty: Śliwka Nałęczowska w czekoladzie, Złoty Orzech i Złota Wiśnia. Pyszne śliwki otoczone kremem kakaowym, wiśnie zatopione w aromatycznym likierze oraz orzechy laskowe ukryte w aksamitnej czekoladzie są dostępne w nowej odsłonie.

Praliny ze Złotej Kolekcji, o niezmienionej od lat technologii produkcji, łączy doskonała jakość i wyborny smak. Produkty zyskały współczesną, elegancką oprawę. Ich nowoczesne opakowania, inspirują do kolekcjonowania ważnych i pięknych momentów oraz celebrowania codziennych chwil, czyniąc je wyjątkowymi. Praliny idealnie sprawdzą się podczas spotkań z bliskimi, jako słodki upominek oraz wyśmienita słodycz dla każdego.

czekoladki solidarność

Produkty ze Złotej Kolekcji zapakowano w ekskluzywne puszki, eleganckie sztabki, a także torebki i kartoniki. Dzięki szerokiej gamie opakowań na różnych poziomach cenowych, konsument znajdzie dla siebie lub na prezent wariant dostosowany do konkretnej okazji zakupowej.

Produkty:

Śliwka Nałęczowska w czekoladzie

Złoty Orzech

Złota Wiśnia

Formy podania:

Puszka  190g/196 g – 16,99 zł

Sztabka 190g/196 g – 10,49 zł

Kartonik 146g/154 g – 9,19 zł

Torebka 98 g/ 102g – 6,59 zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 sierpnia 2019, 09:14

Nasze propozycje