Poprzedni artykuł: #brinner, czyli śniadanie na obiad nowym trendem 2015 Następny artykuł: Nowa kampania Lidla i gest Doroty Wellman

TOP 6 przydatnych aplikacji kulinarnych

Szukasz inspiracji w kuchni? Lubisz eksperymentować albo znudziły Ci się już tradycyjne przepisy? Zobacz TOP 6 najlepszych aplikacji kulinarnych, z których każdy znajdzie coś dla siebie!

Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem w gotowaniu czy w kuchni stawiasz swoje pierwsze kroki, każde wyzwanie ułatwią Ci aplikacje kulinarne. Technika wchodzi wszędzie, a teraz zagląda także do garnków. Tradycyjne książki kucharskie coraz częściej ustępują miejsca aplikacjom. Zamiast szukać przepisów w internecie, teraz masz je na wyciągnięcie ręki w swoim telefonie. Oto TOP 6 przydatnych aplikacji kulinarnych! Kolejność w zestawieniu jest przypadkowa.

jedzenie smartfon

Smaker.pl

Aplikacja stanowi zbiór przepisów podzielonych na 8 praktycznych kategorii: śniadania, zupy, dania główne, desery, napoje, przekąski, sałatki, przetwory, dodatki. Przepisy, które chcemy wypróbować, możemy dodawać do listy „ulubionych” lub dzieli się nimi ze znajomymi poprzez udostępnienie na portalach społecznościowych. Bazę przepisów tworzą sami użytkownicy serwisu Smaker.pl.

Przepisy.pl

W tej aplikacji znajdziemy nie tylko szeroką gamę aż ponad 5 tysięcy przepisów, ale także porady dotyczące gotowania, także od doświadczonych szefów kuchni. Poza tym, aplikacja zawiera przydatne dodatki, jak przelicznik miar, minutnik czy propozycje dań na każdy dzień.

Cooklet

Od pierwszego spojrzenia aplikacja zachwyca pięknymi zdjęciami. Nie dziwi zatem fakt, że została nagrodzona tytułem Gourmand World Cookbook Awards w kategorii książek cyfrowych. To miejsce, w którym każdy z nas może dzielić się swoimi sukcesami kulinarnymi lub szukać inspiracji w osiągnięciach innych.

Allthecooks Recipes

Gotowanie sprawia Ci przyjemność, a jeszcze bardziej lubisz dzielić tę pasję ze znajomymi? Aplikacja Alltecooks to połączenie portalu społecznościowego z książką kucharską, w której znajdziesz ponad 200 tysięcy przepisów. Gotuj, próbuj i dziel się przepisami z innymi użytkownikami!

Quandoo

Jeśli wszystkie Twoje eksperymenty kulinarne zakończyły się niepowodzeniem i zamierzasz złożyć broń, aplikacja Quandoo jest dla Ciebie. Dzięki niej zarezerwujesz on-line miejsce w ulubionej restauracji, a wcześniej w łatwy sposób sprawdzisz menu, godziny otwarcia i zapoznasz się z recenzjami osób, które już ją odwiedziły. Aplikacja daje także możliwość zbierania punktów i wymiany ich na kupony do restauracji.

Vivino Wine Scanner

Masz problem z doborem wina do potraw? Ta aplikacja przyda się w sklepie podczas zakupów przed romantyczną kolacją. Po zeskanowaniu etykiety otrzymasz informację zwrotną o pochodzeniu wina, opiniach na jego temat oraz sugestię, z czym najlepiej się komponuje. W bazie aplikacji znajduje się ponad 6 milionów win!

Korzystacie z aplikacji kulinarnych? Z jakich najczęściej?

Na podst. mat. pras. KAZAM

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 marca 2019, 18:34

Zobacz także

Nasze propozycje