Poprzedni artykuł: Nowy owocowy smak natury - Almette z Morelą i Wanilią Następny artykuł: Kiszony od Krakusa – nowy członek rodziny królewskiej!

Kolorowe blendery Sencor

Nowości kulinarne, , tagi: blender, sencor, wyposażenie kuchni
Codzienne tempo i obowiązki sprawiają, że często brakuje nam czasu na przygotowanie wartościowego posiłku. Kuchenne wsparcie zapewni blender ręczny marki Sencor, z którym w kilka chwil przyrządzimy zdrowe i pożywne danie. Ten wygodny, cichy i wielofunkcyjny sprzęt o mocy 800W pozwala na wykonanie różnorodnych potraw za pomocą jednego urządzenia. Bogata kolorystyka i dodatkowe akcesoria blenderów Sencor to cechy, które sprzyjają kreatywnemu tworzeniu, otwierając drzwi do kulinarnego świata!

Sencor to marka pełna życia, energii i kolorów! Motywem przewodnim linii sprzętów kuchennych jest feeria barw, które inspirują i pobudzają do działania. Główne przesłanie marki: Sencor… let’s live! to zaproszenie do czerpania pomysłów z otaczającej nas kolorowej rzeczywistości.

kolorowy blender

Blender Ręczny Sencor to wygodny, poręczny sprzęt, za pomocą którego szybko przyrządzimy koktajle z owoców i warzyw,lekkie zupy-krem, ni­sko­ka­lo­rycz­ne sosylub pasty. Urządzenie, poza główną nasadką miksującą, wyposażone jest dodatkowo w zestaw akcesoriów
z elementem do siekania, częścią do ubijania piany a także przystawką do zamontowania do ściany, pozwalającą mieć blender zawsze pod ręką. Dzięki bogatej palecie kolorów blender Sencor stanie się ozdobą każdej kuchni.

Blendery ręczne Sencor wyróżnia:

  • 9 kolorów: różowy, turkusowy, niebieski, zielony, żółty, biały, pomarańczowy, czerwony
     i fioletowy, które sprzyjają kulinarnej ekspresji.
  • Moc 800 WAT pozwoli na dokładne posiekanie i zmielenie, również twardych składników, w szybkim czasie.
  • Bardzo cichy silnik zasilany prądem stałym ułatwia kulinarne działania o każdej porze dnia.
  • Zestaw akcesoriów – do siekania, rozdrabniania, ubijania, mieszania, pozwalający przyrządzić wiele potraw za pomocą jednego urządzenia.

- 6 lat gwarancji na silnik

- 90 dni bez ryzyka lub zwrot pieniędzy

Cena: 239zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 02:24

Nasze propozycje