Poprzedni artykuł: Wyrusz ze Starbucks® w kawową podróż do Peru Następny artykuł: Moc czekoladowych słodkości od Wedla na Wielkanoc

Wielkanocne menu od Batidy

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a Ty po upraniu kilogramów firanek, umyciu wszystkich okien i gruntownym odkurzeniu mieszkania nie masz już siły na gotowanie i świąteczne wypieki? Wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania wielkanocnego śniadania i obiadu możesz wyczarować kilkoma kliknięciami myszy! Sprawdź wielkanocną ofertę cateringu Batida.

Tradycyjny żurek

Szeroka oferta pozwoli Ci na skomponowanie menu, które spełni Twoje oczekiwania. Trudno wyobrazić sobie Wielkanoc bez tradycyjnego żurku z białą kiełbasą i jajkiem. Wyjątkowy smak musi zostać dopełniony przez wyjątkowe podanie. Kucharze Batidy serwują żurek w chlebie.

żurek batida

Wielkanocny pasztet

Już nie musisz się martwić, czy wielkanocny pasztet nie wyjdzie zbyt suchy. W ofercie znajdziesz tradycyjny pasztet wieprzowy lub z dodatkiem zielonego pieprzu, a także pasztet z wątróbek z żurawiną.

pasztet batida

Wielkanocne słodkości

Ciasta i desery nie są Twoją mocną stroną? Słodkości od Batidy są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim wyglądają zjawiskowo!

batida słodycze

 

Skomponuj swoje menu na stronie: www.batida.pl

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 07:37

Nasze propozycje