Poprzedni artykuł: 5 trików, jak szybciej i sprawniej przygotowywać posiłki Następny artykuł: Zrób coś dla siebie jesienią!

Ścigany czy ścigający? „Ciacho Wiozę”

Nowości kulinarne, , tagi: batida
Ile razy jadąc samochodem słyszałeś za sobą pospieszające trąbienie? Ile razy ktoś w duchu przeklinał Cię za przepisowe tempo jazdy? Zdarzało Ci się wyczytać z ruchu ust i gestykulacji złorzeczenia pod swoim adresem?

Realia na warszawskich drogach są znane wszystkim, a zwłaszcza kierowcom cukierni, wiozącym ostrożnie i powoli wielopiętrowe torty. Temat ten zgłębiła cukiernia Batida, znana warszawiakom i ceniona cukiernia z tradycjami. Kierowcy Batidy dokładają wszelkich starań, aby słodkości dotarły do klientów w nienaruszonym stanie, co szczególnie w godzinach szczytu jest trudne.

ciacho wiozę batida

Jest jednak na to uliczne rozpasanie sposób. Zawieszka „Ciacho Wiozę” na szybie Twojego auta nie tylko uchroni Cię od zawistnych spojrzeń kierowców. Dzięki niej masz 100 szans co miesiąc, aby otrzymać wyjątkowe ciastka z oferty cukierni wykonane, niczym małe dzieła sztuki, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Sprawa jest prosta – spędzasz miło czas rozkoszując się czekoladowym ciastkiem w cukierni Batida, po czym prosisz o zawieszkę „Ciacho Wiozę”.  Następnie umieszczasz ją w swoim aucie, na motocyklu, rowerze i rejestrujesz się w aplikacji na fanpage cukierni. Gdy „Patrol Batidy” namierzy  Twój pojazd z zawieszką i numerem na niej, umieszcza zdjęcie na profilu a właściciel zawieszki jest coraz bliższy otrzymania słodkiego prezentu. Akcja złagodzi obyczaje na drodze, a Ty w domowym zaciszu zaznasz słodkiej przyjemności.

ciacho wiozę batida

Jeśli jednak lubisz aktywną zabawę, masz w sobie nutkę detektywa lub chcesz poczuć się jak gwiazda „Ściganych” –  Ty w roli ścigającego, to zainteresuje Cię drugi sposób uczestnictwa w akcji. Dołącz do „Patrolu Batidy” i wypatruj zawieszek „Ciacho Wiozę” na swojej drodze. Następnie wykonaj zdjęcie numeru zawieszki i umieść na fanpage Batidy. Każda fotka to kolejny punkt przybliżający Cię do wygranej – ciasta lub ciastek ze słodkiej oferty cukierni.

To jeszcze nie wszystko. Każdy zwycięzca, który zrobi interesujące zdjęcie z ciastkiem, opublikuje je na Instagramie i Facebooku dodając hashtagi #ciachowioze i #Batida, ma szansę wygrać... kolejne ciasto!

Zapraszamy do zabawy! Pyszne słodkości czekają na uczestników akcji.

Szczegóły na www.ciachowioze.pl i facebooku

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 01:42

Zobacz także

Nasze propozycje