Poprzedni artykuł: Ostre Crispy Natural Następny artykuł: Nowość: śliwka kalifornijska

Nowość: Wedel KarmeLove

Odkryj nowy sposób na przyjemne zaskoczenie i poznaj niezwykłą propozycję od Wedla. Specjalnie dla najbardziej wymagających smakoszy, pyszny karmel został zamknięty w kruchych i intensywnych w smaku tabliczkach czekolady od Wedla, a wszystko to w zupełnie nowej linii produktów KarmeLove.
czekolada wedel

Każdy z nas lubi być zaskakiwany, zwłaszcza w przyjemny sposób. Zaskakiwać siebie i innych oraz wprowadzać w beztroski nastrój można na wiele sposobów. Dla jednych będzie to wizyta dawno niewidzianego znajomego, dla innych słodki prezent od bliskiej osoby.

Wedel wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez słodkiego zaskoczenia i przedstawia pierwszą w Polsce tabliczkę karmelową.

KarmeLove stworzone zostały specjalnie z myślą o wielbicielach słodkości i poszukiwaczach nowych doznań oraz niekończącej się przyjemności. Sekret KarmeLove tkwi w najwyżej jakości czekoladzie oraz w intensywnym smaku karmelu, który został zamknięty w tabliczce – kruchej i intensywnej – tworząc wyjątkowo pyszną kompozycję, idealną jako codzienna porcja przyjemności i słodkiego zaskoczenia.

Tabliczki KarmeLove dostępne są w trzech wersjach: karmelowa pełna, karmelowa z solonymi orzeszkami oraz karmelowa z wafelkami.

Wedel pomyślał także o wielbicielach pianek Ptasie Mleczko i specjalnie dla nich stworzył Ptasie Mleczko KarmeLove, które łączy smak niebiańsko lekkiego, śmietankowego nadzienia i nowej czekolady.

Wszystkie pozycje poza tabliczką karmelową pełną, to oferta limitowana!

Cena:

  • czekolady KarmeLove 3,20zł/ 90g
  • Ptasie Mleczko KarmeLove 13zł/380g
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 lipca 2020, 23:28

Nasze propozycje