Poprzedni artykuł: Owoce z polskich sadów w lodziarniach Grycan – Lody od pokoleń Następny artykuł: Makarony na patelnię Hortex – pyszne danie w 10 minut!

Nowy ekspres Nescafé Dolce Gusto

Nescafé Dolce Gusto wraz z nowojorskim artystą Billy The Artist stworzyli razem ekspres, który jest nie tylko ucztą dla smakoszy kawy, ale również dla koneserów sztuki. To już kolejna limitowa edycja ekspresów do kawy Nescafé Dolce Gusto, która powstała przy współpracy ze znanymi artystami. Wcześniej design stworzyła m.in. hiszpańska projektantka Agatha Ruiz de la Prada oraz Custo Barcelona.
nescafe dolce gusto

Billy The Artist to artysta słynący z jaskrawych i barwnych obrazów. Poprzez hasło „Create your own reality” zachęca do odważnego wyrażania siebie i swojego stylu.

Taki jest też nowy ekspres z limitowanej edycji Genio 2 Billy The Artist – oryginalny w charakterystyczne kolory i kształty. W tej edycji dostępna jest także filiżanka do espresso zaprojektowana przez nowojorskiego artystę.

Nescafé Dolce Gusto Genio 2 Billy The Artist to nie tylko artystyczne dzieło, ale także nowoczesna sztuka parzenia kawy. Automatyczny, wysokociśnieniowy ekspres do kawy na kapsułki Genio 2 Billy the Artist, to nie tylko uczta dla koneserów sztuki, to także doskonały barista dla smakoszy kawy. Przyrządza perfekcyjne gorące i zimne napoje a jego obsługa jest genialnie prosta.

Nic lepiej nie działa na zmysły o poranku, niż intensywny zapach świeżo palonych ziaren kawy. Głębia smaku i aromat ulubionej kawy stawiają na nogi nawet największego śpiocha.

Wszystkie te małe, poranne przyjemności, Nescafé Dolce Gusto zapewnia dzięki hermetycznemu zamknięciu w kapsułce 100% naturalnej, mielonej kawy.

Automatyczne dopasowanie ciśnienia – nawet 15 barów! – do rodzaju kapsułki, gwarantuje wyjątkową głębię smaku i aksamitną piankę cremę na powierzchni kawy, która jest kwintesencją wysokiej jakości kawy oraz ekspresu.

Nescafé Dolce Gusto Genio 2 Billy The Artist to specjalna edycja produktu w jaskrawych barwach, które są charakterystycznym elementem dzieł Billy’ego. Ekspres dotrzymuje tempa stylowi miejskiego życia. Podkreśli nie tylko wystrój kuchni, ale także Twoją osobowość – entuzjastyczną, zabawną i energiczną.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 14:48

Nasze propozycje