Poprzedni artykuł: Konkurs: Tydzień Restauracji Groupon - wyniki Następny artykuł: Letnie smaki Hortex 2014 – jak domowa lemoniada!

Premiera Piątnicy: Jogurt typu greckiego z owocami!

Piątnica przedstawia nowy, lekki Jogurt typu greckiego 0% tłuszczu i 2 x więcej białka, idealny na każdą porę dnia. Naturalny, z truskawkami, z wiśniami, z jagodami, z malinami, z gruszką i jabłkiem lub z brzoskwinią i marakują − kusi kremową konsystencją i doskonałym smakiem.

Wyczekiwane od dawna przez konsumentów nowości Piątnicy, Jogurty typu greckiego 0% tłuszczu, 2 x więcej białka są już dostępne w sprzedaży. Te delikatne, kremowe produkty nabiałowe o wysokich walorach odżywczych produkowane są z odtłuszczonego mleka i żywych kultur bakterii jogurtowych, bez dodatku mleka w proszku. Nowe jogurty marki Piątnica mają charakterystyczną dla jogurtów greckich gęstość i znakomicie smakują, mimo, że pozbawione są tłuszczu. Wyróżniają się dwukrotnie wyższą od innych produktów tej kategorii zawartością białka, kremową konsystencją i doskonałym śmietankowym smakiem.

jogurt piątnica

Dzięki unikalnej technologii wytwarzania, jogurt Piątnicy charakteryzuje się wszechstronnymi walorami smakowymi i odżywczymi. Jest to produkt doskonały dla osób w każdym wieku – dzieci i dorosłych, poszukujących najlepszych jakościowo artykułów nabiałowych. Zadowoli amatorów smakowitych deserów i tych, którzy za najważniejsze uważają prawidłowe, zrównoważone odżywianie. Docenią go także osoby dbające o sylwetkę, prowadzące zdrowy, aktywny tryb życia, niestroniące od wysiłku fizycznego i potrzebujące odpowiedniej dawki energii. Jednym słowem wszyscy, którzy wiedzą, co jedzą.

Nowe Jogurty typu greckiego dostępne są w szerokiej gamie smaków – naturalnym oraz z owocami. Pod delikatnym jogurtem znajdziemy m.in.: truskawki, wiśnie, maliny, jagody, gruszkę z jabłkiem, a także brzoskwinię z marakują. Owoce poddane minimalnemu procesowi przetworzenia, bez dodatku barwników, zachowują naturalny smak. Jogurty idealnie sprawdzą się jako bogata w białko, pożywna i zarazem lekka przekąska – dla każdego.

Cena: ok.1,60zł/ 150g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 11:21

Nasze propozycje