Poprzedni artykuł: Dieta dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb Następny artykuł: TOP 6 produktów, które wzmocnią Twoje włosy i paznokcie po lecie

Już jest! Poznaj wybrane nowości z katalogu IKEA

Do kolportażu trafił dzisiaj nowy katalog IKEA, a w nim limitowana kolekcja akcesoriów kuchennych SITTNING. Sprawdźcie, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów!

Wybrałyśmy dla Was 10 nowości z katalogu IKEA, z których większość pochodzi z limitowanej kolekcji SITTNING. Na kolekcję składa się ponad 40 różnych akcesoriów kuchennych, począwszy od oryginalnej zastawy i sztućców, poprzez półmiski, deski i szklanki, aż po elementy dekoracyjne – wazony, świeczniki i obrusy.

Produkty z jednej strony urzekają prostotą, a wręcz surowością, z drugiej – pięknem i nieograniczoną funkcjonalnością. Stanowią doskonały pretekst do codziennego celebrowania chwil spędzanych przy wspólnym stole.

Wśród wybranych nowości na szczególną uwagę zasługuje podkładka z miejscem na… smartfona! Jeśli macie problem ze znajomymi, których uwagę trudno odwrócić od wyświetlacza telefonu, taki gadżet sprawdzi się idealnie. Zmniejszy pokusę ciągłego sprawdzania powiadomień. ;)

Zobaczcie naszą galerię!

Która nowość przypadła Wam najbardziej do gustu?

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:16

Zobacz także

Nasze propozycje