Poprzedni artykuł: Warzywne muszle makaronowe Następny artykuł: 6 produktów, które wyrzucasz, a powinnaś jeść

Konkurs kulinarny na 15-lecie portalu Wizaż.pl - wyniki

W kuchni czujesz się jak ryba w wodzie? Zrób kulinarny prezent na 15. urodziny portalu Wizaż.pl! Pokaż nam swoje popisowe danie w urodzinowej aranżacji i wygraj 1 z 3 kultowych amerykańskich wolnowarów!
konkurs urodzinowy

Na dobrym przyjęciu urodzinowym nie może zabraknąć niczego – dania głównego, przystawek, przekąsek, deserów, ciast czy napojów. Popuść wodze fantazji i  przygotuj swoje popisowe danie specjalnie na 15. urodziny Wizaż.pl!

Biorę udział!

Zwycięskie przepisy wyłoni redakcja portalu Wizaż.pl. Pod uwagę weźmiemy pomysłowość przepisu oraz walory estetyczne zdjęcia.

Laureaci

Dziękujemy za wspaniałe przepisy! Wybierając laureatów, doceniliśmy kreatywność i fakt, że stworzyłyście dania specjalnie na potrzeby konkursu. Gratulujemy!

1 miejsce: Sałatka urodzinowy bukiet 

2 miejsce: Racuszki 

3 miejsce: Zielona tarta z truskawkami 

Zdecydowaliśmy się wyróżnić jeszcze dwie prace, które nagrodzimy upominkami-niespodziankami:

Leśny mech z truskawką i kremem Śmietankowo - budyniowym

Faszerowana papryka pod serowo-ziołową-kołderką

KONKURS

Pokaż nam swoje popisowe danie!

1. Swój przepis dodaj w kategorii „Konkurs - popisowe danie na urodziny”.

2. Dodaj zdjęcie z urodzinową aranżacją - wystarczy kartka z życzeniami, ale wszelkie inne dekoracje mile widziane. :)

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

I miejsce

wolnowar crock pot
Wolnowar Crock-Pot 6l saute, w którym przygotujesz danie nawet dla 7 osób. Obok funkcji timera, który pozwoli dokładnie określić czas gotowania oraz funkcji podtrzymywania temperatury posiada unikalne naczynie saute, które umożliwia używanie go na kuchni, aby ograniczyć ilość używanych naczyń. Z wolnowarem Crock-Pot oszczędzisz czas i energię.

II miejsce

wolnowar crock pot

Wolnowar Crock-Pot 5,7l, który pozwala na przygotowanie potrawy dla 6 osób. Dzięki funkcji timera ustawisz dokładny czas przygotowania potrawy, a po jego upływie wolnowar przejdzie w tryb podtrzymywania temperatury. Z wolnowarem Crock-Pot oszczędzisz czas i energię.

III miejsce

wolnowar crock pot

Wolnowar Crock-Pot 4,7l, przygotuje posiłek dla 5 osób. Posiada funkcję timera oraz podtrzymywania temperatury. Z wolnowarem Crock-Pot oszczędzisz czas i energię.

Zwolnij. Bez pośpiechu. Poznaj świat gotowania pełnego aromatów, smaku i wartości odżywczych, gdzie Twoje zaangażowanie jest ograniczone do minimum. Po prostu wrzuć składniki do wolnowaru, nastaw odpowiedni czas oraz jeden z dwóch programów, a urządzenie wykona resztę pracy w stylu wolnym. Możesz skorzystać ze swojej wyobraźni lub z proponowanych przez nas receptur, których część przygotował Ambasador marki Crock-Pot w Polsce – Darek Kuźniak.

Poznaj amerykańską markę Crock-Pot, która jest pionierem i liderem w kategorii urządzeń do wolnego gotowania. Zapraszamy na: www.crockpot.pl

Takie słodkości Wizażanki przygotowały na 10-lecie portalu:

konkurs urodzinowy

Weź udział w konkursie! Powodzenia! :)

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 18:19

Nasze propozycje