Poprzedni artykuł: Domowe smaki, domowa kuchnia – do ciast i deserów Następny artykuł: Wyniki konkursu Nesvita: jak dbasz o swoje wnętrze?

Kropla Beskidu wprowadza rewolucyjną butelkę

Kropla Beskidu, naturalna woda mineralna jako pierwsza wprowadza na polski rynek innowacyjną butelkę PlantBottle® - prawdziwy przełom w dziedzinie opakowań PET. Jest to pierwsza na polskim rynku butelka PET, która w swoim składzie zawiera aż do 30% materiałów pochodzenia roślinnego. Teraz wybierając Kroplę Beskidu konsument nie tylko korzystnie wpływa na swoje ciało i umysł, ale zatroszczy się także o środowisko naturalne.
butelki

Wprowadzona na rynek pięć lat temu w Danii PlantBottle®  jest obecna już w 37 krajach na całym świecie. To już 25 miliardów butelek! Teraz Kropla Beskidu PlantBottle® w opakowaniach 0,5 litra jest dostępna także w Polsce. PlantBottle®to kolejny krok marki w kierunku krzewienia postaw proekologicznych oraz promowania życia w zgodzie z naturą.

PlantBottle® to pierwsza butelka PET, która w swoim składzie zawiera aż do 30% surowca pochodzącego z roślin. Oznacza to, że jak każda butelka PET jest w pełni zdatna do recyklingu, ale przede wszystkim dzięki zawartości materiału pochodzenia roślinnego jest bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego.

PlantBottle® to więcej niż opakowanie. To manifest oraz narzędzie pomagające kształtować właściwe postawy proekologiczne, zarówno nasze jako producenta, jak i naszych konsumentów. Jako jeden z wiodących producentów napojów, w tym także naturalnych wód mineralnych czujemy się szczególnie odpowiedzialni za środowisko naturalne. Dlatego właśnie stworzyliśmy PlantBottle® - mówi Ania Jakubowski, dyrektor generalna Coca-Cola na Polskę i kraje bałtyckie.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 04:54

Zobacz także

Nasze propozycje