Poprzedni artykuł: Ciasteczka belVita z nowym, pysznym nadzieniem! Następny artykuł: Czekoladowa przyjemność na Święta

Smakuj robo-kuchni z Lidlem

Robotyka i kulinaria to pozornie dwa różne światy, które zdecydowali się połączyć studenci drugiego roku School of Form. Sieć sklepów Lidl jest sponsorem i partnerem tego innowacyjnego przedsięwzięcia, a jego głównym bohaterem – robot przemysłowy, który będzie gotował używając do tego produktów dostępnych na co dzień w Lidlu.
robo-kuchnia lidla

Pierwsze efekty tego kuchennego „robo-przewrotu” będzie można zobaczyć już podczas targów Arena Design 2013 w Poznaniu, w dniach 5 – 8 marca.

Studenci drugiego roku School of Form na specjalności Industrial Design rozpoczęli projekt ”Let’s cook the future”. Temu innowacyjnemu przedsięwzięciu patronuje Lidl, który zapewnia m.in. produkty, z których robot przygotuje 5 dań – od przystawki po deser.

Czy „robo – kuchnia” może być smaczna i z polotem? By się przekonać, zapraszamy na poznańskie targi Arena Design 2013 na stanowisko School of Form.

Kolejne odsłony „robo-kuchni” studenci zaprezentują w kwietniu podczas targów Salone Internazionale de Mobile w Mediolanie, a finał projektu odbędzie się w sierpniu podczas festiwalu filmowego „Transatlantyk” w Poznaniu.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 18:14

Nasze propozycje