Poprzedni artykuł: Lodowe kompozycje na każdą pogodę Następny artykuł: Pesto z penne – maksimum smaku, minimum wysiłku!

Trzy nowe wykwintne smaki lodów Grycan

Firma Grycan - Lody od pokoleń wprowadza do sprzedaży detalicznej trzy nowe wykwintne smaki lodów. Najnowsza propozycja dla miłośników niecodziennych smaków to Lody Kokosowe, Lody Truflowe i Lody Mocca.

lody grycan

Firma Grycan - Lody od pokoleń wprowadza do sprzedaży detalicznej trzy nowe wykwintne smaki lodów. Najnowsza propozycja dla miłośników niecodziennych smaków to Lody Kokosowe, Lody Truflowe i Lody Mocca.

Nowe warianty w ofercie marki Grycan wzbogacają linię „Dla koneserów”, która została przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia prowadzenia działalności biznesowej Zbigniewa Grycana, twórcy marki oraz prezesa firmy Grycan. Jest to kolekcja autorskich, niezwykłych smaków stworzonych z myślą o najbardziej wymagających Klientach - wielbicielach i znawcach lodów.

Nowe smaki lodów zostały wybrane przez właścicieli firmy Grycan, spośród niecodziennych smaków, cieszących się największą popularnością w lodziarniach firmowych Grycan:  

  • Lody Kokosowe – z egzotycznej plaży. To smak kojarzący się ze słonecznymi wakacjami. Ulubiony wybór Małgorzaty Grycan, córki Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, która poleca go do kompozycji deserów lodowych. Lody kokosowe świetnie komponują się z każdym sorbetem z owoców. Wspaniale smakują również jako dodatek do mrożonej kawy.
  • Lody Mocca – moc czarnej kawy. Z sukcesem może zastępować słynny włoski napój – intensywny, wyrazisty smak lodów Mocca postawi na nogi w letnie, leniwe dni równie dobrze jak podwójne espresso. 
  • Lody Truflowe – duet orzechów i czekolady. Delikatny, słodki smak najlepszej jakości mlecznej czekolady został uzupełniony kawałkami orzechów arachidowych i laskowych. W efekcie powstała niezwykle bogata, ciekawa kompozycja, która zachwyci wielbicieli czekoladowych łakoci.

Lody marki Grycan powstają w podwarszawskim zakładzie firmy przy użyciu tradycyjnych metod, według sprawdzonych i najlepszych receptur, na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej jakości składników.

Cena lodów Grycan: 9,90zł / 500ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 01:21

Zobacz także

Nasze propozycje