Poprzedni artykuł: Jak poskromić wilczy apetyt? Poznaj 6 sztuczek! Następny artykuł: Nowość: pasty kanapkowe Profi

Nowość: ekskluzywne miody „Lune de Miel“

Teraz francuskie miody „Lune de Miel” możemy poznać w ekskluzywnej serii aromatyczno-kwiatowej. Miody „Lune de Miel” debiutują na rynku w wersji: miód z drzewa cytrynowego, miód wrzosowy i aromatyczny miód eukaliptusowy.

Miód cytrynowy to miód z drzewa cytrynowego. Posiada wyrazisty smak cytryny, dzięki czemu jest niezwykle aromatyczny. Jest doskonałym dodatkiem do herbat, sałatek owocowych, lodów, lemoniad, słodkich sosów deserowych, naleśników.Szczególnie polecany, kiedy zaczyna „drapać w gardle“. Miód ten charakteryzuje się jasno-słomkowym kolorem.

lune del miel

Miód wrzosowy to ekstraklasa w rodzinie miodów. Rzadko spotykany, esencjonalny, aromatyczny. Ma galaretowatą konsystencję i wysoką zawartość białka. Smak tego miodu można zdefiniować jako mało słodki, bardziej wytrawny, cierpki. Jest bogatym źródłem witaminy A,B,B6,PP i biopierwiastków. Zawiera sporo żelaza. Jest miodem skutecznym w profilaktyce zapalenia migdałków oraz w schorzeniach przewodu pokarmowego.

Miód eukaliptusowy jest zbierany latem z drzew eukaliptusowych porastających lasy sycylijskie. Jest to miód o mocnym zapachu, w którym można wyczuć delikatną nutę grzybów. Gęsty, bursztynowy, drobno się krystalizuje. Ma bardzo aromatyczny smak, uważany za jeden z bardziej bogatych w enzymy miodów. Miód eukaliptusowy stosuje się w leczeniu zakażeń dróg oddechowych, łagodzi podrażnienia, działa wykrztuśnie, idealny do stosowania podczas przeziębienia, ma też właściwości antybakteryjne. Polecany zarówno do rozgrzewającej filiżanki herbaty w zimowy wieczór, jak i z zimną wodą podczas letnich upałów.

Cena: ok.19zł/ 375g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2020, 16:37

Nasze propozycje